01 Ağustos 2016, Pazartesi 12:52:52

Emirates İstanbul’da 13 kişiyi işten çıkardı

Dubai’den Sabiha Gökçen Havalimanı’na yaptığı uçuşları askıya alan Emirates Havayolları, istasyonda görevli 13 kişinin işine son verdi.
  • Yazilanlar bu kadar mi rahatsiz etti. Peki aynaya nasil bakiyorsun.? Kalbinin kotulugu yuzune vuruyor. Simdi tum aynalari da mi kiracaksin?
  • Hem ÇHS, hem EK ekibi ve işten ayrılanlar, ISG vb herkes için üzücü. Bu yıl sektör kötü durumda malesef. Değerli meslektaşlara kısa zamanda iş sahibi olmalarını diliyorum. Tek yakışmayan bu insanlar işlernden ayrılıp EK ya geçti. Yarı yolda bırakılmamalıydı. Ancak şirketlerde ayakta durma çabasında. Eleştirmekte hoş değil aslında. Hepimize geçmiş olsun. Sevgiler. Bir ÇHS çalışanı.
  • Yani şimdi allah bu işten çıkarılan arkadaşları işsizliklemi sınıyor.Vay anasını arkadaş ne kadar hoşgörülü dimi...
  • emirates dunyada kalitesini kanitlamis bir havayolu. istasyon kapatma karari ne ile ilgili olursa olsun ulkenin bu durumunda issiz kalan insanlar var, asagidaki

Dubai’den Sabiha Gökçen Havalimanı’na yaptığı uçuşları askıya alan Emirates Havayolları, istasyonda görevli 13 kişinin işine son verdi.

Dünyanın en güçlü havayolu şirketleri arasında yer alan Emirates, 1 Ağustos (bugün) itibariyle Dubai’den Sabiha Gökçen Havalimanı’na yaptığı uçuşları durdurdu.

2015 yılı Aralık ayında başlattığı uçuşları bir yılı doldurmadan üç ay süreyle askıya aldığını açıklayan Emirates, Sabiha Gökçen Havalimanı istasyonunda görevli çalışanlarla da yollarını ayırmaya başladı.

Bugün itibariyle istasyonda görevli biri müdür yardımcısı olmak üzere bilet satış, operasyon ve kargo birimlerinde görev yapan 13 kişinin işine son verildi.

Emirates’in bu kararı, uçuşların üç ay süreyle askıya alındığı şeklinde değil  tamamen durdurulduğu şeklinde yorumlandı.

©AirportHaber

Emirates İstanbul’da 13 kişiyi işten çıkardı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Arap Bahari ~ 2 yıl önce
Yazilanlar bu kadar mi rahatsiz etti. Peki aynaya nasil bakiyorsun.? Kalbinin kotulugu yuzune vuruyor. Simdi tum aynalari da mi kiracaksin?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Üzücü ~ 2 yıl önce
Hem ÇHS, hem EK ekibi ve işten ayrılanlar, ISG vb herkes için üzücü. Bu yıl sektör kötü durumda malesef. Değerli meslektaşlara kısa zamanda iş sahibi olmalarını diliyorum. Tek yakışmayan bu insanlar işlernden ayrılıp EK ya geçti. Yarı yolda bırakılmamalıydı. Ancak şirketlerde ayakta durma çabasında. Eleştirmekte hoş değil aslında. Hepimize geçmiş olsun. Sevgiler. Bir ÇHS çalışanı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İşsiz ~ 2 yıl önce
Yani şimdi allah bu işten çıkarılan arkadaşları işsizliklemi sınıyor.Vay anasını arkadaş ne kadar hoşgörülü dimi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ek ~ 2 yıl önce
emirates dunyada kalitesini kanitlamis bir havayolu. istasyon kapatma karari ne ile ilgili olursa olsun ulkenin bu durumunda issiz kalan insanlar var, asagidaki

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000