24 Haziran 2014, Salı 13:56:10

EMIRATES İNDİRİMLİ UÇURACAK

İnsanlar ile mekanları birbirine bağlayan Emirates, 23 - 30 Haziran tarihleri arasında, belirlenen on noktaya düzenlediği kampanyayla avantajlı fiyatlar sunuyor.
  • Arabik reklamları izlediniz. Sen somada can veren vatandaşlarımıza bir başsağlığı bile dileme, sonra kalk indirimli uçuşlar. Yok ya ? Millet yemez bu arabik reklamları
  • Evet SAO PAOLO`ya gidecekler cok sevinecek mutlaka...Dubai`de zaten yol üstü.....Ne kampanyaymis beeee...!!!
  • kardeş Emirates'ten bahsediyoruz bu kadar inecek tabi koca A380 kaldırıyor adam anadolu jet'le uçmuyorsun..
  • Normalde bunun 2 katı mı uyguluyor? Böyle bir fiyat bindirimli veya business olur. Fiyatlar indirimli denilen haliyle bile normal.

Emirates, 23 - 30 Haziran tarihleri arasında, belirlenen on noktaya düzenlediği kampanyayla avantajlı fiyatlar sunuyor.

Yeni kampanyası dahilinde yüzde 50’ye varan avantajlı fiyatlar sunan Emirates’ten bilet satın alan yolcular, 23 Haziran – 30 Ağustos tarihleri arasında indirimli seyahat edebilecekler.

İstanbul çıkışında EK124 no’lu uçuşlarda geçerli olan kampanyada ekonomi sınıfı biletler; Dubai’ye 408 Avro, Hartum’a 493 Avro, Delhi’ye 587 Avro, Bombay’a 596 Avro, Nairobi’ye 637 Avro, Seul’e 653 Avro, Madras’a 667 Avro, Pekin’e 689 Avro, Luanda’ya 783 Avro ve Sao Paulo’ya 833 Avro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Fiyatlara tüm vergiler ile yakıt harçlarının dâhil olduğu kampanyadan yararlanmak isteyenler, 23 – 30 Haziran tarihleri arasında www.emirates.com.tr sitesi üzerinden veya tüm Emirates ofis ve seyahat acentelerinden kampanyaya özel biletlerini alabilecekler.

EMIRATES İNDİRİMLİ UÇURACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Ne reklam ama ~ 4 yıl önce
Arabik reklamları izlediniz. Sen somada can veren vatandaşlarımıza bir başsağlığı bile dileme, sonra kalk indirimli uçuşlar. Yok ya ? Millet yemez bu arabik reklamları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAO ?? ~ 4 yıl önce
Evet SAO PAOLO`ya gidecekler cok sevinecek mutlaka...Dubai`de zaten yol üstü.....Ne kampanyaymis beeee...!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EK ~ 4 yıl önce
kardeş Emirates'ten bahsediyoruz bu kadar inecek tabi koca A380 kaldırıyor adam anadolu jet'le uçmuyorsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Normalde bunun 2 katı mı uyguluyor? Böyle bir fiyat bindirimli veya business olur. Fiyatlar indirimli denilen haliyle bile normal.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000