20 Nisan 2012, Cuma 09:09:48

EMIRATES İLE "KEŞİF FİYATLARI"

Emirates Havayolu’nun dünyanın farklı yerlerine yolculuk fırsatları sunan özel “Keşif Fiyatları” kampanyasında bu kez 2-4 Mayıs tarihleri arasında dokuz farklı destinasyona indirimli fiyatlarla seyahat imkanı sunuluyor.
  • KIM NE DERSE DESIN COK GUZEL BIR SIRKET HIZMET KALITELI AYRICA MUSLUMAN MENSEILI SIRKET OLMASIDA AVANTAJ YİYECEK SERVISI ACISINDAN UCAKTA SICAK HAVLU IKRAMI WC DE PARFUM KABIN ICI SATIS BIR COK AVANTAJI MEVCUT AMA THY YEMEKTE DAHA AVANTAJLI
  • Adamlar isi biliyor,cok uctum memnun kaldim her seferinde. Yahu THY nin first class bile yok anlamiyorum. asci koymakla is bitmiyor arkadasim.
Emirates Havayolu, avantajlı fiyatlarla yeni yerler keşfetmek isteyenleri “Keşif Fiyatları” kampanyasına davet ediyor.

Dokuz farklı destinasyona Ekonomi ve Business sınıfı uçuşlarda büyük indirimler sunulan kampanyada 2-4 Mayıs tarihleri arasında satışa sunulan biletler ile 2 Mayıs – 10 Haziran tarihleri arasında seyahat edilebilecek.

Kampanya dahilinde Emirates Havayolu ile Dakka’ya Ekonomi sınıfı 515 Avro, Business sınıfı 1730 Avro; Bangkok’a Ekonomi sınıfı 528 Avro, Business sınıfı 1762 Avro; Pekin’e Ekonomi sınıfı 533 Avro, Business sınıfı 1897 Avro; Hong Kong’a Ekonomi sınıfı 566 Avro, Business sınıfı 2076 Avro; Colombo’ya Ekonomi sınıfı 624 Avro, Business sınıfı 1670 Avro; Johannesburg’a Ekonomi sınıfı 642 Avro, Business sınıfı 2229 Avro; Cape Town’a Ekonomi sınıfı 642 Avro, Business sınıfı 2136 Avro; Seyşeller’e Ekonomi sınıfı 698 Avro, Business sınıfı 2047 Avro; Maldivler’e Ekonomi sınıfı 828 Avro ve Business sınıfı 2336 Avro’dan başlayan fiyatlarla biletler sunuluyor.

Fiyatlara tüm vergilerin ve yakıt harçlarının dahil olduğu kampanyadan yararlanmak isteyenler, belirtilen satış tarihleri arasında www.emirates.com.tr sitesini ziyaret ederek kampanyaya özel biletlerini alabilecek.
EMIRATES İLE "KEŞİF FİYATLARI"

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
KIM NE DERSE DESIN COK GUZEL BIR SIRKET HIZMET KALITELI AYRICA MUSLUMAN MENSEILI SIRKET OLMASIDA AVANTAJ YİYECEK SERVISI ACISINDAN UCAKTA SICAK HAVLU IKRAMI WC DE PARFUM KABIN ICI SATIS BIR COK AVANTAJI MEVCUT AMA THY YEMEKTE DAHA AVANTAJLI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Adamlar isi biliyor,cok uctum memnun kaldim her seferinde. Yahu THY nin first class bile yok anlamiyorum. asci koymakla is bitmiyor arkadasim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000