17 Ağustos 2012, Cuma 08:22:27

EMIRATES GAZA BASTI

Washington DC'ye günlük uçuşlar 12 Eylül 2012 tarihinden itibaren başlayacak...
  • aynı uçak first olmamasına ragmanthy de 337 kişlik.Emirates ise 350 kişlik.Arkada uçanın vay haline felç olup inersiniz
  • Hiç olmazsa Emirates çalışanlarına değer verip 305 kişiyi şutlamıyor...
  • Bu haber degilki,reklam.Emiratesin Washington a ucmasi sizi niye ilgilendiriyorki.Yok dersersenizki Istanbul a alternatif hat.Oda dogru degil.Istanbuldan doguya 4000Km Dubai ucmak,havalaninda ucak degistirip gerisin geriye Bati ya dogu Washington a gitmak,THY direkt Washington ucuna alternatif olmazki.Asil haber THY nin dun Istanbul dan Misir in Hurgheda kentine yeni hat acmasi.Bu Sharm el Sheik ten sonraki ikinci yeni hat Misir icin)
  • Arap reklamlarını izlediniz.

ABD ağına yönelik büyümesini sürdüren Emirates, yakın zamanda Seattle ve Dallas'a başlattığı seferlerin ardından şimdi de Washington DC'ye günlük uçuşları devreye sokuyor. Kesintisiz uçuşlar 12 Eylül 2012 tarihinden itibaren Washington Dulles Uluslararası Havalimanı'na yapılacak.

Emirates, Washington DC güzergahında sekiz First Class suiti, 42 yataklı Business sınıfı koltuk ve ekonomi sınıfı 304 koltuk kapasiteli Boeing 777-300 ER'lerle sefer yapacak. ABD'ye seyahat eden yolcular ayrıca, Emirates'in iş ortaklığı olan Jet Blue, American Airlines, Virgin America ve Alaska Airlines'ın hizmetlerinden de yararlanabilecek.

Washington, ABD'nin başkenti olmasının yanı sıra, ziyaretçilerine Ulusal Havacılık ve Uzay Müzesi'nde uçuş eğitimi alma ve Amerikan Doğal Tarih Müzesi Hayvanat Bahçesi'nde tarantula besleme gibi sıra dışı deneyimler yaşama fırsatı sunuyor.. Washington ayrıca Beyaz Saray, Kongre Binası, Washington Anıtı gibi sembolleşmiş yapılara ev sahipliği yapıyor. (Haberler)

EMIRATES GAZA BASTI

Facebook Yorum

Yorumlar

777 300 er ~ 6 yıl önce
aynı uçak first olmamasına ragmanthy de 337 kişlik.Emirates ise 350 kişlik.Arkada uçanın vay haline felç olup inersiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Hiç olmazsa Emirates çalışanlarına değer verip 305 kişiyi şutlamıyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Washington ~ 6 yıl önce
Bu haber degilki,reklam.Emiratesin Washington a ucmasi sizi niye ilgilendiriyorki.Yok dersersenizki Istanbul a alternatif hat.Oda dogru degil.Istanbuldan doguya 4000Km Dubai ucmak,havalaninda ucak degistirip gerisin geriye Bati ya dogu Washington a gitmak,THY direkt Washington ucuna alternatif olmazki.Asil haber THY nin dun Istanbul dan Misir in Hurgheda kentine yeni hat acmasi.Bu Sharm el Sheik ten sonraki ikinci yeni hat Misir icin)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arabik ~ 6 yıl önce
Arap reklamlarını izlediniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000