30 Ağustos 2011, Salı 08:22:34

EMIRATES FIRST CLASS ATAĞINDA

Müşterilerine en iyi uçuş deneyimini sağlama konusundaki kararlılığını daha da güçlendiren Emirates, üstün nitelikli kabinlerine bir dizi yeni ürün ekliyor.
  • Müslüman bir ülke olarak kendi inancınızın çıktığı Peygamberimizin Arap olduğunu unutmuş gibi böyle ırkcı konuşmalar yapan Türk insanı sen önce araplar kadar bu işi başar sonra konuş senin milli bayrak taşıyıcın 5 senedebir uçak düşürsün bir tane kabinde gülen hizmet eden KM olmasın senin arap diye aşaladığın adamların ne ölümlü kazası olmus bugüne kadar 5 yıldızlı kabine sahip bide şirket olmuşlar senin halen şirketin güvenlikte ilk 10 a giremesin 4 yıldızı geçemesin ki yılların şirketi bide. Airport haber tabiiki yazıcak haberleri adamlar doğru neyse onu yazıyorlar neyin paşindesiniz az kendinizi eleştirin yoksa bu kibirle osmanlı gibi batıcaksınız
  • Sürekli bir arap reklamı var ne hikmetse. Ne işimiz olur bizim emiratesle falan ?
  • Dubai de bizim bu kadar guzel reklamimizi yapan lokal bir haberkanali yok maalesef.
  • Arapların sanırım son çırpınışları. First Class'ı bırakın büyük şirketler yapsın. Siz geleceğinizi garanti altına almaya başlasanız fena olmayacak.
First Class ve Business Class müşteriler, yemeklerini Emirates’in zengin menüsünün çeşitliliği için ideal bir zemin sağlayan, sadeliği ve zarif deseniyle yeni beyaz Royal Doulton ince çin porselenlerinde yemek için sabırsızlanabilir. Uçuşlarda sunulan çağdaş ve yüksek kaliteli yemek deneyimi, Robert Welsh marka şık çatal bıçak takımlarıyla daha da güzelleşiyor.

Zevk sahibi müşterilerilerini memnun etmekle kalmayıp, onlara beklentilerinden fazlasını sunmak için sürekli yeni arayışlar içinde olan Emirates, müşterilerilerine alışkın oldukları aristokrat yemek deneyimini sunarak, çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Emirates, detaylara gösterdiği özen ve en ince ayrıntıya kadar yaptığı planlamalar sonucunda sadece uçuş hizmetine değil eksiksiz müşteri hizmeti deneyimine de yeni bir soluk getiriyor.

First Class yemek servisi yelpazesine eklenen, önde gelen restoranlarda kullanılan şık suplalar, yeni salata ve çorba kaseleri, kahve ve çay fincanlarının yanı sıra Business Class menüsüne eklenen çorba kaselerinin de dahil olduğu yeni servis, sadece yeni ürünlerin eklenmesiyle kalmayıp uçuşlarda yemek servisi felsefesinde yankı uyandırıyor. Buna ek olarak aralarında kabin amirlerinin, kabin görevlilerinin ve Business Class’ta hizmet veren çalışanların da bulunduğu yaklaşık 5 bin kişilik kabin ekibi, hem yeni ürünlere alışmak hem de yeni servis felsefesini benimsemek için geniş kapsamlı bir eğitim programından geçti.


EMIRATES FIRST CLASS ATAĞINDA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Müslüman bir ülke olarak kendi inancınızın çıktığı Peygamberimizin Arap olduğunu unutmuş gibi böyle ırkcı konuşmalar yapan Türk insanı sen önce araplar kadar bu işi başar sonra konuş senin milli bayrak taşıyıcın 5 senedebir uçak düşürsün bir tane kabinde gülen hizmet eden KM olmasın senin arap diye aşaladığın adamların ne ölümlü kazası olmus bugüne kadar 5 yıldızlı kabine sahip bide şirket olmuşlar senin halen şirketin güvenlikte ilk 10 a giremesin 4 yıldızı geçemesin ki yılların şirketi bide. Airport haber tabiiki yazıcak haberleri adamlar doğru neyse onu yazıyorlar neyin paşindesiniz az kendinizi eleştirin yoksa bu kibirle osmanlı gibi batıcaksınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sürekli bir arap reklamı var ne hikmetse. Ne işimiz olur bizim emiratesle falan ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Dubai de bizim bu kadar guzel reklamimizi yapan lokal bir haberkanali yok maalesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Arapların sanırım son çırpınışları. First Class'ı bırakın büyük şirketler yapsın. Siz geleceğinizi garanti altına almaya başlasanız fena olmayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000