21 Eylül 2010, Salı 11:23:24

BANGKOK GİDİŞ DÖNÜŞ 480 EURO

Emirates Havayolları Güney Doğu Asya’nın en hızlı gelişen ve ekonomik açıdan en dinamik şehri Bangkok’a gidecekler için çok özel fiyatlar sunuyor.
  • THY - Emirates arasindaki farki anlamak icin ucmak gerekir.Emirates le uctukdan sonra THY nin bir balon oldugu acik ve secik ortaya cikiyor.Emirates Economy 10 uzerinden 9 puan
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • THY nin Bangkok hattı bildigim kadarıyla en yuksek doluluk oranına sahip hatlarından biri, ayrica sene sonunda sanırım haftalık sefer sayısını 7 den 11 e cıkaracaklar...Yorumcu Emirates hakkında haklı olabilirsin ama THY ye haksızlık yapmayalım lütfen...
  • THY en yuksek dolulukla uctugu hatlardan biri Bangkok yorumcu atmis desteksiz
Tayland’ın en büyük şehri ve başkenti Bangkok’a uçmak için 21 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında bilet alanlar 21 Eylül- 31 Ekim arasındaki seyahatlerinde Emirates’in ekonomi sınıfında gidiş-dönüş 480 Euro’ya bilet alabilecek. Fiyatlara tüm vergiler ve harçlar dahil.

24 saat uyumayan şehir olarak bilinen Bangkok Budist tapınaklarından, timsah ve yılan çiftliklerine, birbirinden renkli gece kulüplerine, restoranlara kadar pek çok mekanı ile tanınıyor.

Bu farklı bir o kadarda büyüleyici şehre Emirates Havayolu’nun, ses, emisyon ve yakıt açısından diğer uçaklara göre dünyanın en gelişmiş ve çevreci uçakları arasında yer alan A380 tipi uçaklar ile seyahat etmek mümkün. Emirates A380 uçağında First Class kabininde iki adet uçak içi Shower Spa hizmeti bulunuyor. First Class’ta seyahat eden yolcuların hizmetinde bulunan Spa’da yerden ısıtma, deri koltuklu oturma bölümü ve Emirates’in Spa markası Timeless Spa’nın duş ürünleri yer alıyor.

Masaj imkanı sağlayan tamamen yatabilen koltuklara sahip First Class süitleri; aydınlatma sistemi ve sistemi ve mood lighting ile donatılmış Business Class ve eşi görülmemiş genişlikteki ekonomi sınıfı koltukları ile Emirates’in A380’i lüks seyahat kavramına yeni bir anlam getiriyor.

Emirates’in tüm seyahatlerde yolcularına sunduğu 1200’den fazla kanala sahip uçak içi eğlence sistemi ICE’nin ise uçuşunuzu daha keyifli hale getireceği kesin. ICE uçak içi eğlence sisteminde vizyona giren en son filmlerden klasiklere, dizilere, spor ve ekonomi haberlerine, müzik kanallarına, hem büyüklere hem çocuklara uygun oyunlara kadar pek çok hizmet bir arada sunuluyor. ICE sistemine yeni eklenen Türkçe müzik ve Türkçe dublajlı/altyazılı film seçenekleri ise, Türk yolculara ev rahatı yaşatıyor.

Emirates Havayolu Dubai’den aktarmalı olarak Bangkok’a haftada 35 sefer düzenliyor.
BANGKOK GİDİŞ DÖNÜŞ 480 EURO

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 8 yıl önce
THY - Emirates arasindaki farki anlamak icin ucmak gerekir.Emirates le uctukdan sonra THY nin bir balon oldugu acik ve secik ortaya cikiyor.Emirates Economy 10 uzerinden 9 puan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY nin Bangkok hattı bildigim kadarıyla en yuksek doluluk oranına sahip hatlarından biri, ayrica sene sonunda sanırım haftalık sefer sayısını 7 den 11 e cıkaracaklar...Yorumcu Emirates hakkında haklı olabilirsin ama THY ye haksızlık yapmayalım lütfen...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY en yuksek dolulukla uctugu hatlardan biri Bangkok yorumcu atmis desteksiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000