01 Haziran 2011, Çarşamba 13:44:29

ATATÜRK HAVALİMANI’NA ZORUNLU İNİŞ

Emirates Havayolları’nın tarifeli seferiyle Paris’ten Dubai’ye giden Boeing 777 tipi A6-EMR kuyruk tescilli uçağı Atatürk Havalimanı’na indi.
  • bak arkadas paran varsa cennet yoksa cehennem diyon karıstırıyosun sen ahırette anlarsın cehennemi, demek cennet cehennem yok ha hikaye ha hangi akla dayanarak söylüyorsun nikine komik yazmışşınya gercekten bos yasadagın için komıksın fazla bu konuları konusma haddini bil
  • sanki komiğin işi zor gibi bu kafayla Allah hidayet versin inş...
  • Altımda ki yorumu arkadaşımın cahilliğine veriyorum.Putperestlik(eski çağ)=ateist(modern çağ),kısacası dinsizlik.Siz ne hakla dinsiz birinin cennete girme ihtimalinin olduğunu söyleyebiliyorsunuz. Evet belki "şimdi ki" dünya da bazıları için "para=din",bu yalan değil ama böyle kesin bir açıklama yapmanız mümkün değil. Neyse işte insanın nerde öleceği belli olmuyor.
  • Sen böyle düşünmeye devam et güzel kardeşim. Bak ne olacak sonun. Cennet, Cehennem yokmuş he. Ölünce bak bakayım var mı yok mu?
Emirates havayolu şirketine ait Boeing 777 tipi uçak, Atatürk Havalimanı’na zorunlu iniş yaptı. Hint uyruklu Mohsın Bhoy Vahanvaty isimli yolcunun uçakta kalp krizi geçirmesi sonrası uçak dün gece saat 02:45’te Atatürk Havalimanı’na indi.

Paris-Dubai seferini yapan uçakta bulunan yolcunun tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Uçakta hayatını kaybeden Hintli yolcunun cenazesi Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi morguna kaldırılırken Emirates uçağı bir saat 15 dakikalık gecikmeyle Dubai’ye hareket etti.

©AirportHaber.com Özel
ATATÜRK HAVALİMANI’NA ZORUNLU İNİŞ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
bak arkadas paran varsa cennet yoksa cehennem diyon karıstırıyosun sen ahırette anlarsın cehennemi, demek cennet cehennem yok ha hikaye ha hangi akla dayanarak söylüyorsun nikine komik yazmışşınya gercekten bos yasadagın için komıksın fazla bu konuları konusma haddini bil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sanki komiğin işi zor gibi bu kafayla Allah hidayet versin inş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Altımda ki yorumu arkadaşımın cahilliğine veriyorum.Putperestlik(eski çağ)=ateist(modern çağ),kısacası dinsizlik.Siz ne hakla dinsiz birinin cennete girme ihtimalinin olduğunu söyleyebiliyorsunuz. Evet belki "şimdi ki" dünya da bazıları için "para=din",bu yalan değil ama böyle kesin bir açıklama yapmanız mümkün değil. Neyse işte insanın nerde öleceği belli olmuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sen böyle düşünmeye devam et güzel kardeşim. Bak ne olacak sonun. Cennet, Cehennem yokmuş he. Ölünce bak bakayım var mı yok mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000