11 Mart 2011, Cuma 08:44:09

4 BİN KABİN GÖREVLİSİ ALACAK

Dubai merkezli Emirates havayollarının 2011-2012 mali yılı içerisinde 4 bin yeni kabin görevlisi daha alacağı bildirildi.
  • Kimsede araplarla çalışmaya meraklı değil sayın kabin amiri. Sen devam et.
  • demekki iyi arastiramamissin, tanidiklarindan rica et kokpit sinyorite listesine gir orada goreceksin, ayjet kokenli ozel bir havayolundan katilan arkadasimizi.
  • Arkadaşlar ayjetten kimse yok burda 6 yıldır kabin memuruyum Emirates'de olsa tanırım zira türkler birbirini burda tanır burda ikna oldunuzmu,sizin için araştırdım :) buralara 200 saatlik adam almazlar isterse altın kaplama olsun
  • Domino etkisi bahreyn'i de devirmek üzere. Araplara dikkat edin. Yarın orada da isyan çıkabilir.
Arap dünyasının en büyük havayolu tarafından yapılan yazılı açıklamada yeni alımlarla beraber havayolunun toplam kabin personel sayısının 16 bine çıkacağı belirtildi.

Yeni personel alımında havayolunun filosuna katacağı yeni uçakların ve artan sefer sayısının etkili olduğu kaydedildi. Geçen hafta kapasitede dünyanın üçüncü büyük havayolu ilan edilen Emirates, milyar dolarlık uçak alımlarına devam ederken kar getiren uzun menzilli Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika hatlarında da rakiplerini zor durumda bırakıyor. Emirates bu yılın ilk yarısında İsviçre, Danimarka ve Fransa’ya yeni seferler düzenlediğini açıklamıştı.

Halen 151 uçağa sahip Dubaili havayolu, 120’si dünyanın en büyük yolcu uçağı Airbus 380 olmak üzere 200 yeni uçak teslim almayı bekliyor. Dubai hükümeti destekli havayolu, artan petrol fiyatları neticesinde geçen ay bazı hatlarda bilet fiyatlarını artıracağını ilan etti.
4 BİN KABİN GÖREVLİSİ ALACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 7 yıl önce
Kimsede araplarla çalışmaya meraklı değil sayın kabin amiri. Sen devam et.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
demekki iyi arastiramamissin, tanidiklarindan rica et kokpit sinyorite listesine gir orada goreceksin, ayjet kokenli ozel bir havayolundan katilan arkadasimizi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşlar ayjetten kimse yok burda 6 yıldır kabin memuruyum Emirates'de olsa tanırım zira türkler birbirini burda tanır burda ikna oldunuzmu,sizin için araştırdım :) buralara 200 saatlik adam almazlar isterse altın kaplama olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Domino etkisi bahreyn'i de devirmek üzere. Araplara dikkat edin. Yarın orada da isyan çıkabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000