08 Aralık 2012, Cumartesi 12:34:39

2012'YE HANGİ HAVAYOLU DAMGASINI VURDU?

Centre for Asia Pacific Aviation (CAPA) tarafından 2012’ye damgasını vuran havayolu şirketi seçildi.
  • Degerli rumuz yolcu, Yorumlarin icin tesekkurler. Bu durum en iyi charter sirketi odulu almamiza da yardimci olacak. Hatta kesinlesmesi icin biraz daha durumu devam ettirelim. Bu arada seneye A380 alip direk amerika ucuslarina baslamayi planliyoruz.
  • bence Sky Havayolları 2013 yılına 3 ay maaş ödemeden uçulabileceğini ispat ederek şimdiden damgasını vurdu bile. Seneye kesin tüm ödülleri alacak.

CAPA tarafından 2012’ye damgasını vuran havayolu olarak Emirates seçildi.

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, önde gelen havacılık araştırmaları şirketlerinden Centre for Asia Pacific Aviation (CAPA) tarafından üçüncü kez Yılın Havayolu ödülüne layık görüldü. CAPA Yılın Havayolu ödülü, havacılık endüstrisine en büyük katkıyı sunan şirketlere veriliyor.

Emirates Uzak Doğu ve Avustralasya Ticari Operasyonlarından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Salem Obaidalla, “CAPA ödülünü almak Emirates Grubu için büyük bir gurur vesilesi. Özellikle Asya Pasifik ve Orta Doğu’da hizmetlerimizi daha da güçlendirdiğimiz bu süreçte çabalarımızın endüstri tarafından takdir edilmesi, iş modelimizin başarısının da bir kanıtı. Bu vesileyle Emirates ile uçan tüm yolcularımıza da teşekkür ediyoruz; bizden bekledikleri yüksek hizmet standardını sunmayı sürdürmek için çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Merkezi Sydney, Avustralya’da bulunan CAPA, bölgedeki havayolları, havalimanları, kamu ve düzenleyici kurumlar ile turizm yetkilileri ve hizmet sağlayıcılarına danışmanlık servisleri sunuyor.

2012'YE HANGİ HAVAYOLU DAMGASINI VURDU?

Facebook Yorum

Yorumlar

Karakartal ~ 6 yıl önce
Degerli rumuz yolcu, Yorumlarin icin tesekkurler. Bu durum en iyi charter sirketi odulu almamiza da yardimci olacak. Hatta kesinlesmesi icin biraz daha durumu devam ettirelim. Bu arada seneye A380 alip direk amerika ucuslarina baslamayi planliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 6 yıl önce
bence Sky Havayolları 2013 yılına 3 ay maaş ödemeden uçulabileceğini ispat ederek şimdiden damgasını vurdu bile. Seneye kesin tüm ödülleri alacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000