01 Mart 2014, Cumartesi 08:40:54

LİSELİLER UÇAĞI RÖTARA SOKTU

Hollanda'dan İngiltere'ye gitmek üzere harekete hazırlanan EasyJet uçağı, 15 yaşındaki lise öğrencilerinin önyargılı 'Arap harfi paniği' nedeniyle 2 saat 20 dakika geç kalktı
  • Neyin kafasını yaşıyosun acaba? Adam almış black friday i müslümanlığa filan bağlamış.. Tövbe tövbe..
  • sanılanın aksine, Avrupalıların zeka ve kültür seviyesi , Dünyanın yüzde 80'ninden daha aşağıdadır , zenginliklerinin tek sebebi ise sömürgeci aç gözlü talancı dedeleridir.
  • Nedir bu islamafobi, o yasa gelmisinde islami terorizmin arkasinda kim var anlayamadiysan pes
  • Bu yorumlar nedir arkadas. Herkes dinini kendi yasar, islam asagi islam yukari, kediniz yasayin dininizi reklam yapip durmayin konuyla akakali alakasiz. Namazi bile millete gostererek kilmaya calisan bir toplum olduk.

İngiltere'nin Newcastle kentine hareket etmek üzere olan EasyJet firmasına ait bir yolcu uçağı Amsterdam Havaalanı'ndan ayrılacağı sırada, lise öğrencilerinden biri kabin görevlisini çağırarak önündeki adamın dizüstü bilgisayarını gösterdi ve Arapça bir şeyler yazdığını söyledi. Kabin görevlileri durumun sorun teşkil etmediğini söyleyerek çocuğu sakinleştirmeye çalışsa da 15 yaşındaki öğrenci ile yaklaşık 15 arkadaşı itirazlarını sürdürünce uçakta kargaşa çıktı. Pilot, çocukları havaalanına geri göndermek zorunda kaldı. Liselilerin önyargısı nedeniyle uçuş 2 saat 20 dakika gecikti.

İRANLI MASTIR ÖĞRENCİSİ
Olayı İngiliz DailyMail gazetesine anlatan 21 yaşındaki Adam Robson "Arap harfleriyle yazan adamın yanında oturuyordum. Kendisi aslında İranlı ve Farsça yazıyordu. Teesside Üniversitesi'nde mastır yapan gayet makul bir adamdı. Sanırım ekranındaki Arap harfleri yüzünden uçağın rötar yaptığının farkında bile değildi" dedi.

EASYJET KABUL ETTİ
EasyJet firması ise "Gergin bir grup genç yolcumuzun çıkardığı kargaşanın tetiklediği güvenlik sorunları dolayısıyla uçuşumuzu ertelemek zorunda kaldık. 16 yolcumuz ücret alınmaksızın bir başka uçuşa aktarıldı. Bekletmek zorunda kaldığımız yolcularımıza da anlayışlı davrandıkları için teşekkür ederiz" şeklinde bir açıklama yayımladı.

LİSELİLER UÇAĞI RÖTARA SOKTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Neyin kafasını yaşıyosun acaba? Adam almış black friday i müslümanlığa filan bağlamış.. Tövbe tövbe..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emin ~ 4 yıl önce
sanılanın aksine, Avrupalıların zeka ve kültür seviyesi , Dünyanın yüzde 80'ninden daha aşağıdadır , zenginliklerinin tek sebebi ise sömürgeci aç gözlü talancı dedeleridir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Nedir bu islamafobi, o yasa gelmisinde islami terorizmin arkasinda kim var anlayamadiysan pes

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu yorumlar nedir arkadas. Herkes dinini kendi yasar, islam asagi islam yukari, kediniz yasayin dininizi reklam yapip durmayin konuyla akakali alakasiz. Namazi bile millete gostererek kilmaya calisan bir toplum olduk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000