30 Aralık 2015, Çarşamba 22:01:35

EasyJet pilotu yanlışlıkla taksi yoluna indi!

EasyJet Havayolları'nın Manchester-Pisa seferini gerçekleştiren uçağı, yanlış piste iniş yaptı
  • Ayjet deyip duruyorsunuz ogretmen pilotlar istifa edip afaya geciyor.siz halen ayjet diyorsunuz.ergenekon mangasi oldu cikti ayjet yürüyün mars mars...
  • Bizim kathmandu pilotlariymis arkadaslar. Thyden kovulunca oraya gitmisler
  • bayan pilotlarin beceriksizliklerinden. Bayanlar uçakta sadece kuyruk ve kokpit kapisi arasinda çalistirilmali. Kokpite sokulmamali. Pilotluk fitratlarina uygun degil.
  • Ben de olsam oraya inerdim.

Dünyanın önde gelen low-cost havayolu şirketlerinden EasyJet'in Manchester-Pisa seferini yapan uçağı yanlış piste iniş yaptı.

U2-1847 sefer sayısı ile İngiltere'nin Manchester kentinden İtalya'nın Pisa kentine giden Airbus A319 tipi uçağı, Pisa Galileo Galilei Havalimanı'nda eskiden kullanılan, şu anda taksi yolu olarak hizmet veren 04R pistine iniş yaptı.

Pilotların yanlışlıkla 04R taksi yoluna iniş yaptığı kaydedilirken, dönüş seferinin iptal edildiği ve uçağın boş olarak Luton'a döndüğü öğrenildi.

EasyJet pilotu yanlışlıkla taksi yoluna indi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Ayjet ~ 3 yıl önce
Ayjet deyip duruyorsunuz ogretmen pilotlar istifa edip afaya geciyor.siz halen ayjet diyorsunuz.ergenekon mangasi oldu cikti ayjet yürüyün mars mars...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
773 ~ 3 yıl önce
Bizim kathmandu pilotlariymis arkadaslar. Thyden kovulunca oraya gitmisler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 3 yıl önce
Sen kesin F/O sun 77 de .. Ayjet mezunu ..:) baba parası ile pilot olmuş her şeyi bildigini sanan Süpermen ... :)yorumuna bakılacak olursa ya boş Konuşmayı seviyorsun ve daha cok yolun var senin bu iste... Her ikidurumda da pilot olmuş olman üzüntü verici ..
Biktik artik ~ 3 yıl önce
bayan pilotlarin beceriksizliklerinden. Bayanlar uçakta sadece kuyruk ve kokpit kapisi arasinda çalistirilmali. Kokpite sokulmamali. Pilotluk fitratlarina uygun degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çelikkuş ~ 3 yıl önce
lafini bil dev konuş ,akan salyalarina mukayet ol derim sana
Ne var yani? ~ 3 yıl önce
Ben de olsam oraya inerdim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000