13 Aralık 2013, Cuma 12:56:20

YERLİ KOLTUKTA FLAŞ GELİŞME

Yerli üretim olacak ilk uçak koltukları için gerekli belgeler EASA'dan alındı.
  • Bu koltuk için veya koltuğun herhangi bir parçası için kılıfı dahil; SHGM'nin hayırlı olsun, güle güle kullanın dışında söyleyeceği veya yapacağı birşey yoktur, bir vidasını bile yapın diyemez ya da yaptıysanız bu da belgesi buyrun diyemez. Yerli uçak mı, onu zaten UÇAR PLASTİK yapıyor. Bakınız ; İSTOÇ.
  • Daha 2014 gelmedi. Tüm izinler bile alındıysa neden 2015'e tarih veriliyor? 1 yıl stok mu yapılacak?
  • Ilk adim olarak gayet guzel gelisme. Inaniyorum daha buyuk islerede imza atacagiz.
  • Twitter ne zamandan beri açıklamaların yapıldığı resmi bir merci oldu ?? Devlet kurumları oradan bir şeyler atar, bakanlar, milletvekilleri oradan bir şey gönderir... Burası bildirimler ve açıklamalar için resmi bir konum ise resmi gazetede yayınlansın....Shgm oradan açıklama yapıyor hayırlı olsun diye shgm.gov.tr ne işe yarar o takdirde ?? Bu resmi bir açıklama ise orada yayınla haaa domaini kullanmıyorsan bırak network bakım ve kira parası bütçeden düşülsün iyi kötü tasarruf olur....

Yerli üretim olacak ilk uçak koltukları için gerekli belgeler EASA'dan alındı.

Yerli üretim uçak koltuğu anlamında çalışmalar hız kesmeden devam ederken, EASA'dan da müjdeli haber geldi. Üretime hazır hale getirilen koltuklar, EASA tarafından yapılan kontrollerde de tam not almıştı. Yerli üretim lisansına sahip koltuklar, uçaklara monte edilmesi için gerekli olan belgeleri EASA'dan aldı.

2015 yılından itibaren uçakları monte edilmesi planlanan koltuklar, EASA'dan ADOA, POA ve ETSO belgelerini alarak gerekli aşamaları tamamlamış oldu.

SHGM'nin Twitter üzerinden yaptığı duyuruda: 'TSI şirketi; koltuk tasarımı ve üretimi için gerekli olan ADOA, POA ve ETSO belgelerini (EASA) almıştır. Uretim anlaminda  bu ilke tebrikler' açıklaması yapıldı.

YERLİ KOLTUKTA FLAŞ GELİŞME

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

SHGM'mi? ~ 4 yıl önce
Bu koltuk için veya koltuğun herhangi bir parçası için kılıfı dahil; SHGM'nin hayırlı olsun, güle güle kullanın dışında söyleyeceği veya yapacağı birşey yoktur, bir vidasını bile yapın diyemez ya da yaptıysanız bu da belgesi buyrun diyemez. Yerli uçak mı, onu zaten UÇAR PLASTİK yapıyor. Bakınız ; İSTOÇ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Daha 2014 gelmedi. Tüm izinler bile alındıysa neden 2015'e tarih veriliyor? 1 yıl stok mu yapılacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ilk adim olarak gayet guzel gelisme. Inaniyorum daha buyuk islerede imza atacagiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
twitter ~ 4 yıl önce
Twitter ne zamandan beri açıklamaların yapıldığı resmi bir merci oldu ?? Devlet kurumları oradan bir şeyler atar, bakanlar, milletvekilleri oradan bir şey gönderir... Burası bildirimler ve açıklamalar için resmi bir konum ise resmi gazetede yayınlansın....Shgm oradan açıklama yapıyor hayırlı olsun diye shgm.gov.tr ne işe yarar o takdirde ?? Bu resmi bir açıklama ise orada yayınla haaa domaini kullanmıyorsan bırak network bakım ve kira parası bütçeden düşülsün iyi kötü tasarruf olur....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000