13 Ağustos 2016, Cumartesi 13:42:15

UDH Bakanlığı ve DHMİ'de atama

DHMİ eski genel müdürü, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nda vekaleten müsteşar yardımcılığı görevini yürüten Orhan Birdal, asaleten bu göreve atandı.
  • Sen kimsin looo
  • Orhan Birdalin atanması sektör icin bir sanstir. Kendisi halihazirda zaten bu görevdeydi ancak asaleten atanmasi , hem de bu donemde , kendisine güvenildiginin bir göstergesidir. Aslında müsteşarlık daha çok yakışırdı ama insallah o da olur ileride. Vatanını milletini seven bürokratlara ihtiyacımız var.
  • Ulastirma bakanlık dhmi nin özelleştirilmesi imkansız diyor.siz hala ozellesecek diyorsunuz.unutmayın dhmi de herkes aynı gemide gemi batarsa hepimiz gideriz...
  • Umarım saw Daki trafik sorununu haledersiniz ,özel araçlar ve rent a car araçları yüzünden tur araçları yolcu indirip bindiremiyor. yüzde yüz dolmayan ISG otoparkına her ay ciddi ödemeler yapan tur araçları ve personel araçlarını'n otoparka alınmama mantığı nedir .bu araçlar otoparka giremedikleri için havaalanı iç yollarını tıkamaktadır . Sn DHMİ genel müdürlüğü bu yaşanan mağduriyeti biliyormu? Bu trajedinin sona ermesi için acilen birşeyler yapılmalı.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nda vekaleten müsteşar yardımcılığı görevini sürdüren Orhan Birdal, asaleten bu göreve atandı.

Birdal'ın atama kararı bugün tarihli 29800 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı. Orhan Birdal 2007-2015 yılları arasında Devlet Hava Meydanları Genel Müdürü olarak görev yapmıştı.

Öte yandan Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarıyla birlikte Karayolu Düzenleme Müdürü Ali Rıza Yüceulu da DHMİ Yönetim Kurulu Üyeliği'ne atandı.

UDH Bakanlığı ve DHMİ'de atama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Yalama kapadokya ~ 2 yıl önce
Sen kimsin looo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sektör ~ 2 yıl önce
Orhan Birdalin atanması sektör icin bir sanstir. Kendisi halihazirda zaten bu görevdeydi ancak asaleten atanmasi , hem de bu donemde , kendisine güvenildiginin bir göstergesidir. Aslında müsteşarlık daha çok yakışırdı ama insallah o da olur ileride. Vatanını milletini seven bürokratlara ihtiyacımız var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arff dlm ~ 2 yıl önce
Ulastirma bakanlık dhmi nin özelleştirilmesi imkansız diyor.siz hala ozellesecek diyorsunuz.unutmayın dhmi de herkes aynı gemide gemi batarsa hepimiz gideriz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sorun ~ 2 yıl önce
Umarım saw Daki trafik sorununu haledersiniz ,özel araçlar ve rent a car araçları yüzünden tur araçları yolcu indirip bindiremiyor. yüzde yüz dolmayan ISG otoparkına her ay ciddi ödemeler yapan tur araçları ve personel araçlarını'n otoparka alınmama mantığı nedir .bu araçlar otoparka giremedikleri için havaalanı iç yollarını tıkamaktadır . Sn DHMİ genel müdürlüğü bu yaşanan mağduriyeti biliyormu? Bu trajedinin sona ermesi için acilen birşeyler yapılmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAW ~ 2 yıl önce
SAW da ATC hizmeti dışında DHMİ nin hiçbir varlığı bulunmamaktadır. Yanlış serzenişte bulunuyorsunuz.
Sorun ~ 2 yıl önce
Doğruyu söylede insanlık adına bir faydan olsun.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000