02 Mart 2015, Pazartesi 08:09:32

TÜRK ULAŞIM-SEN'DEN DHMİ ÇALIŞANLARINA DUYURU

Türk Ulaşım Sen ARFF Derneği ile Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği tarafından organize edilen ve Türk Ulaşım - Sen ile Ulaştırma Memur-Sen Genel Merkez yöneticilerinin de katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildiğini açıklayarak DHMİ çalışanları için bir duyuruda bulundu.
  • Sevgili arkadaşlar DHMİ de çalışan tüm personelin gözü kulağı havacılık tazminatından mahsuplaştırılan ek ödeneklerin ne zaman aslına döndürüeceği beklentisidir.Yet kililerin vermekte imtina ettiği ve neticede tüm memurlara verilen bir hak olan ek ödeneği kesmeleri,çalışanları gereğinden fazla üzmüştür.Netice bu iken bazı arkadaşlarımızın itfaiye personeli hakkında konuşulmaması gereken (itfaiyecilerin yataktan kalkıp evine gidiyor eleşetirileri)yetkililerin bu düzenlemeyi yapalımmı yapmayalımmı zaten yatarak maaş alıyorlar kanısına kapılmalarına neden olduğu bu nedenle uzun bir süreç devam eden bu mahkemelik tazminat ve grupların üçe düşürülmesinin gerçekleştirilmesine engel teşkil etmektedir.Personelin birbirlerine köstek değilde destek olması gerekmektedir.Ağzımızdan çıkanı kulağımızla dinleme zamanıdır.SAYGI VE SEVGİLER.
  • ARFF Dernek Başkanının giyimini eleştiren arkadaşım. Burada resim yok ki sen nereye bakarak yazıyorsun. Yoksa dernek Başkanı ile ilgili bir sıkıntın var da bunu fırsat olarak mı değerlendiriyorsun aklın sıra.
  • lanet olsun bu parayı insanlıktan önde tutanlara...
  • Arff dernek başkanının topalantiya göstermiş olduğu ehemmiyet kılık kıyafet inden belli oluyor en basindan yahu cokmu zordu bi takim elbise giymek herkes gran tuvalet vatandaş at hırsızı gibi gelmiş ....

Türk Ulaşım Sen ARFF Derneği ile Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği tarafından organize edilen ve Türk Ulaşım - Sen ile Ulaştırma Memur-Sen Genel Merkez yöneticilerinin de katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildiğini açıklayarak DHMİ çalışanları için bir duyuruda bulundu.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

27.02.2015 tarihinde ARFF Derneği ile Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği tarafından organize edilen ve Türk Ulaşım - Sen ile Ulaştırma Memur-Sen Genel Merkez yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleşen toplantıda, özelde ARFF Memurları ve Güvenlik Görevlilerinin Genel de ise bütün DHMİ Çalışanlarının temel sorunları ve bu sorunların çözüm yolları ile ilgili yapılan değerlendirmeler neticesinde takip edilecek yol haritası üzerinde fikir birliğine varılmıştır.

Buna göre; Toplantıya katılan 2 sendika ve 2 dernek yöneticilerinden oluşan geçici bir komisyonun kurulmasına ve bu komisyon marifeti ile de DHMİ de faaliyet gösteren bütün diğer sivil toplum kuruluşlarının yetkililerinin de katılacağı daha geniş katılımlı bir toplantının en kısa sürede gerçekleştirilmesine,  yol haritasına son şeklinin verilmesine ve bununla ilgili olarak da ortak bir deklarasyon metni hazırlanarak kamuoyu ile paylaşılmasına karar verilmiştir.

TÜRK ULAŞIM-SEN'DEN DHMİ ÇALIŞANLARINA DUYURU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

GROSSMAN ~ 2 yıl önce
Sevgili arkadaşlar DHMİ de çalışan tüm personelin gözü kulağı havacılık tazminatından mahsuplaştırılan ek ödeneklerin ne zaman aslına döndürüeceği beklentisidir.Yet kililerin vermekte imtina ettiği ve neticede tüm memurlara verilen bir hak olan ek ödeneği kesmeleri,çalışanları gereğinden fazla üzmüştür.Netice bu iken bazı arkadaşlarımızın itfaiye personeli hakkında konuşulmaması gereken (itfaiyecilerin yataktan kalkıp evine gidiyor eleşetirileri)yetkililerin bu düzenlemeyi yapalımmı yapmayalımmı zaten yatarak maaş alıyorlar kanısına kapılmalarına neden olduğu bu nedenle uzun bir süreç devam eden bu mahkemelik tazminat ve grupların üçe düşürülmesinin gerçekleştirilmesine engel teşkil etmektedir.Personelin birbirlerine köstek değilde destek olması gerekmektedir.Ağzımızdan çıkanı kulağımızla dinleme zamanıdır.SAYGI VE SEVGİLER.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DERNEK ~ 3 yıl önce
ARFF Dernek Başkanının giyimini eleştiren arkadaşım. Burada resim yok ki sen nereye bakarak yazıyorsun. Yoksa dernek Başkanı ile ilgili bir sıkıntın var da bunu fırsat olarak mı değerlendiriyorsun aklın sıra.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lanetlerim ~ 3 yıl önce
lanet olsun bu parayı insanlıktan önde tutanlara...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saygı ~ 3 yıl önce
Arff dernek başkanının topalantiya göstermiş olduğu ehemmiyet kılık kıyafet inden belli oluyor en basindan yahu cokmu zordu bi takim elbise giymek herkes gran tuvalet vatandaş at hırsızı gibi gelmiş ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yatak ~ 3 yıl önce
Yahu arkadaş nöbetten çıkıp gitmiştir belki. İnsan yataktan kalkınca (nöbetten çıkınca) öyle olur. İşi yatmak olunca sonucu da böyle oluyor işte.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000