10 Temmuz 2017, Pazartesi 13:48:18

Türk hava sahasında transit rekoru

Türk hava sahasında dün transit trafikte rekor kırıldı.
  • Son 15 yildir yurutulen algi operasyonunun bir parcasi. Hep yeni rekorlar kirilacak ki saf vatandas aldatilsin. Yakinda ormanlik alanlarimizda en buyuk golge sayisina ulasildi, bu bir rekor diye haberleri izlersek sasirmayalim.
  • Hee rekor kırıldı.Aldınız mı parasını Eurocontrol'den.Tabiki hayır bedava hizmet vermeye gelen paraları her sene sonunda iade etmeye devam edin
  • ya boyle yorum olurmu
  • yahu ne dediginizin farkindamisiniz

Türk hava sahasında dün transit trafikte rekor kırıldı. 9 Temmuz itibariyle 1439 transit trafik sayısına ulaşılarak yeni bir rekora imza atıldı.

Rekoru Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak Twitter'dan duyurdu.

 

Türk hava sahasında transit rekoru

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Algi ~ 1 yıl önce
Son 15 yildir yurutulen algi operasyonunun bir parcasi. Hep yeni rekorlar kirilacak ki saf vatandas aldatilsin. Yakinda ormanlik alanlarimizda en buyuk golge sayisina ulasildi, bu bir rekor diye haberleri izlersek sasirmayalim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gerçek ~ 1 yıl önce
Son 15 yılda cumhuriyet tarihinin toplamından daha fazla yatırımlar ve hizmetler yapıldı. Bahsedilen rekorlar hep gerçek verilere dayanıyor. Sen yapılanları görmezden gelmeye devam et.
mikemmel ~ 1 yıl önce
Hee rekor kırıldı.Aldınız mı parasını Eurocontrol'den.Tabiki hayır bedava hizmet vermeye gelen paraları her sene sonunda iade etmeye devam edin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
as ~ 1 yıl önce
ya boyle yorum olurmu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
as ~ 1 yıl önce
yahu ne dediginizin farkindamisiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000