10 Eylül 2014, Çarşamba 13:18:15

TORBA YASADAN DHMİ'YE DE PAY ÇIKTI

Havalimanı inşaatı ve işletmesi şirketlerinin yurt dışı ihalelere DHMİ ile katılmasını sağlamak için DHMİ'nin sermaye yapısını artıracak düzenlemelere gidildi.
  • Yalan haberlerle milleti umutlandırmayın. Tazminat davası kazanılsa sendikalar bunu manşetten duyururdu...
  • Genel Müdürümüz Seyrüsefer kökenli olduğu için maalesef her zaman onlardan yana oldu. Ben Hakkımı helâl etmiyorum. Mahşeri kübrada hakkımı alacağım. Kendi sekreterini bir haftalığına Trabzona Başmüdür Yrd. Olarak atadı. Sonra Ankaraya tekrar geri aldı. Yüzlerce insan tayin olmak için mücadele ederken onlara devletçilik dersi verildi. Kendilerine gelince yetkiler aşıldı. Garibana gelince aman efendim yönetmelik böyle denildi. ALLAHIN da bir yönetmeliği var elbet. Yaptığınız zulümlerin hesabını vereceksiniz.
  • Oyle biri gelecekki tum ikiyuzluler ve kifayetsizler toz duman olacaklar.goreceksiniz kendi kendilerine istifalarini verecekler.
  • DHMİ de güzel haberler çok yakın beklemeye devam arkadaşlar...

Havalimanı inşaatı ve işletmesi şirketlerinin yurt dışı ihalelere DHMİ ile katılmasını sağlamak için DHMİ'nin sermaye yapısını artıracak düzenlemelere gidildi. Buna göre, DHMİ'nin yaptırdığı tesislere ait maliyet bedelleri, söz konusu tesislerin bedelsiz olarak devralınması şartıyla DHMİ sermayesine ilave edilecek.

Maliyet bedelleri ile kayıtlara alınan söz konusu iktisadi kıymetler amortismana tabi tutulacak. Hesaplanan amortismanlar, kazancın tespitinde "kanunen kabul edilmeyen gider" olarak dikkate alınacak. DHMİ'nin sermayesinin artırılmasından doğan kazançlar kurumlar vergisinden, bununla ilgili işlemler de her türlü vergi ve harçtan istisna olacak.

TORBA YASADAN DHMİ'YE DE PAY ÇIKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

tazminat ~ 4 yıl önce
Yalan haberlerle milleti umutlandırmayın. Tazminat davası kazanılsa sendikalar bunu manşetten duyururdu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÜVEY EVLAT ~ 4 yıl önce
Genel Müdürümüz Seyrüsefer kökenli olduğu için maalesef her zaman onlardan yana oldu. Ben Hakkımı helâl etmiyorum. Mahşeri kübrada hakkımı alacağım. Kendi sekreterini bir haftalığına Trabzona Başmüdür Yrd. Olarak atadı. Sonra Ankaraya tekrar geri aldı. Yüzlerce insan tayin olmak için mücadele ederken onlara devletçilik dersi verildi. Kendilerine gelince yetkiler aşıldı. Garibana gelince aman efendim yönetmelik böyle denildi. ALLAHIN da bir yönetmeliği var elbet. Yaptığınız zulümlerin hesabını vereceksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
guzel gunler ~ 4 yıl önce
Oyle biri gelecekki tum ikiyuzluler ve kifayetsizler toz duman olacaklar.goreceksiniz kendi kendilerine istifalarini verecekler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
DHMİ de güzel haberler çok yakın beklemeye devam arkadaşlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000