21 Kasım 2008, Cuma 21:00:01

Sorun Cevaplasın başladı

Airport TV’de bu akşam yine ilginç bir konu tartışılacak. Hava Trafik Kontrolörleri Derneği Başkanı Ayhan Kartal, Airport TV’de Ali Kıdık’ın sunduğu Sorun Cevaplasın Programına konuk oluyor.
  • sabiha gökçendeki arkadaşlar ile ne alıp veremediğin var anlamadım doğrusu...
  • İnşallah bu saydıklarınızı sabiha gökçen deki arkadaşlarınız için söylemiyorsunuzdur.İnsan 5 üniversitede bitirebilir su gibi ing.de olabilir ama kapasitesi yoksa nafile.
  • yazmıyım yazmıyım dedim ama yine de yazıcam.sen gerçekten çok komik birisin.ben nerede herkes dedim.yine anlıyamıycan ama ben yine de diğer insanlar için yazıyorum.alımlarla ilgili yönetmelikler değiştiği için ve 1999'dan itibaren kpss şartı geldiği için kontrolörlerin %70'in den fazlası 85 üstü kpss ve ingilizce şartı var.bunlar belgeli olanlar.çok daha önce yapılan alımlarla ilgili olarak da yani %30luk kısım için de ingilizcesi ve sen ve senin gibilerde olmayan yüksek kapasitesi bulunmayan birinin yaklaşık 1 yıllık hava trafik eğitimini tamamlaması imkansız.ben 5 sene üniversite 1 sene de yüksek lisans yaptım mühendislik üzerine.kpss notum 91,kpds notum 86,türkiyenin en büyük 5 üniversitesinden birinden mezun oldum.sen de anlatsana lütfen eğitimini ve çalıştığın birimi.
  • eytisi rumuzlu kişi sen bırak bu dalga dubara işlerinide sen bir konu açtın bende sana daha fazla senin abilerinin hatırına daha fazla yüklenmeden cevap verdim.sen bırak çocukça savunmalarıda bana (madem herkes adına konuştun çünkü herkes dedin)iyi derecede ingilizce bilir ve üniversite mezunu dedin ama kendi dediğini yalaladın önce kendi dünyanda yaşadığın çelişkilerden kurtul insanları sev,doğayı sev hayvanları sev bu eziklikten kurtul.bu ezikliğin nedenini ben biliyorum(daha ilk dersinizin konusundan belli)havalimanının kralı sizsiniz sizden başka kimsenin burda sözü geçmez konusu.size bunu öğreten hocalarınız zamanında çok ezildi o eziklikten kendileri kurtulamadı ama sizi gazlayıp böyle saldırtıyorlar.işte siz böyle eziksizniz(sizden kastım bencil parayı düşünüp kapitalist ve faşist bir tavırla hareket eden görüntüleri münasebetiyle insan zulbünde olanlardır)bize göre hava hoş biz heryede ekmek yeriz ama sen devlet işinden başka hiçbir yerde iş yapamazsın.işte senin mesleğinin ifade ettiği şey bu kadar.:))ben şimdi yatıyom yarın kaltığımda bana cevap vermemiş ol!!

DHMİ çalışanları arasında en çok polemik konusu olan Eurocontrol tazminatının da masaya yatırılacağı programda Ayhan Kartal soruları cevaplayacak.

Hava Trafik Kontrolörleri bu tazminattan diğer personele oranla neden daha fazla pay alıyor? Kontrolörlerin önemi nedir?

Havacılığın görünmez kahramanları olarak adlandırılan kontrolörlerle ilgili değişik iddiaların da sorulacağı program bu akşam saat 21.00’de Airport TV ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

 

Programa aktif olarak katılmak isteyenler tüm sorularını SMS yolu ile yönlendirebilecekler. Bunun için air yazıp bir boşluk bırakıp tüm GSM operatörlerinden 2030’a göndermeleri gerekiyor.

Sorun Cevaplasın başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

hawker ~ 9 yıl önce
sabiha gökçendeki arkadaşlar ile ne alıp veremediğin var anlamadım doğrusu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ASİ ~ 9 yıl önce
İnşallah bu saydıklarınızı sabiha gökçen deki arkadaşlarınız için söylemiyorsunuzdur.İnsan 5 üniversitede bitirebilir su gibi ing.de olabilir ama kapasitesi yoksa nafile.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eytisi ~ 9 yıl önce
yazmıyım yazmıyım dedim ama yine de yazıcam.sen gerçekten çok komik birisin.ben nerede herkes dedim.yine anlıyamıycan ama ben yine de diğer insanlar için yazıyorum.alımlarla ilgili yönetmelikler değiştiği için ve 1999'dan itibaren kpss şartı geldiği için kontrolörlerin %70'in den fazlası 85 üstü kpss ve ingilizce şartı var.bunlar belgeli olanlar.çok daha önce yapılan alımlarla ilgili olarak da yani %30luk kısım için de ingilizcesi ve sen ve senin gibilerde olmayan yüksek kapasitesi bulunmayan birinin yaklaşık 1 yıllık hava trafik eğitimini tamamlaması imkansız.ben 5 sene üniversite 1 sene de yüksek lisans yaptım mühendislik üzerine.kpss notum 91,kpds notum 86,türkiyenin en büyük 5 üniversitesinden birinden mezun oldum.sen de anlatsana lütfen eğitimini ve çalıştığın birimi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ahmetzarif ~ 10 yıl önce
eytisi rumuzlu kişi sen bırak bu dalga dubara işlerinide sen bir konu açtın bende sana daha fazla senin abilerinin hatırına daha fazla yüklenmeden cevap verdim.sen bırak çocukça savunmalarıda bana (madem herkes adına konuştun çünkü herkes dedin)iyi derecede ingilizce bilir ve üniversite mezunu dedin ama kendi dediğini yalaladın önce kendi dünyanda yaşadığın çelişkilerden kurtul insanları sev,doğayı sev hayvanları sev bu eziklikten kurtul.bu ezikliğin nedenini ben biliyorum(daha ilk dersinizin konusundan belli)havalimanının kralı sizsiniz sizden başka kimsenin burda sözü geçmez konusu.size bunu öğreten hocalarınız zamanında çok ezildi o eziklikten kendileri kurtulamadı ama sizi gazlayıp böyle saldırtıyorlar.işte siz böyle eziksizniz(sizden kastım bencil parayı düşünüp kapitalist ve faşist bir tavırla hareket eden görüntüleri münasebetiyle insan zulbünde olanlardır)bize göre hava hoş biz heryede ekmek yeriz ama sen devlet işinden başka hiçbir yerde iş yapamazsın.işte senin mesleğinin ifade ettiği şey bu kadar.:))ben şimdi yatıyom yarın kaltığımda bana cevap vermemiş ol!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000