08 Haziran 2013, Cumartesi 21:14:04

SEKTÖR BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Orhan Birdal Lütfi Kırdar Sergi Sarayı'ında düzenlenen nikah töreniyle oğlunu evlendirdi.
  • genç çift hayata ortak gözle bakmak için evlendiler rabbim huzur,mutluluk,hayırlı evlatlar nasip eylesin.bir yastık ta kocasınlar.gençler de bir birlerine yakışmışlar.tebrikler.
  • Arkadas isini gücünüz yok mu sizin adam mutluluklar dilemis darısı benim cocuguma demis onda bile begenmeme butonuna basıyorsunuz hepiniz ruh hastasisiniz gercekten gareziniz nedir mutlu olmamalari falan mı nedir yani amac cok merak ediyorum ... Endonezya falan diyen arkadasa hic diyecek kelime bulamıyorum Allah Akil fikir versin sizlere icinizdeki nefretle uzun ömürler dilerim , Allah'tan dileğim boyle ici nefret ve kin dolu insanları etrafimizdan uzak tutması ...
  • resimlere önce baksaydım ya endonezya ya bangladeş derdim
  • Beyler çamur atarken çukura düşmeyiniz.Gn.Md.1982 yılından beri DHMİ nin içinde.Yeşilköy Havalimanında Kulede işe başlamış.Tırnaklarıyla kazıyarak geldiği yerde bencede başarılı.Eleştirirken daha insaflı olalım.Ben burada çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın.

Devlet Hava Meydanları işletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Orhan Birdal Lütfi Kırdar Sergi Sarayı'ında düzenlenen nikah töreniyle oğlu Taha Ömer Birdal'ı Sevcan Şengülen ile evlendirdi.

Nikaha Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, İçişleri Eski Bakanı İdris Naim Şahin'in yanısıra çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

Daha sonra Prof. Bayraktar Bayraklı, nikah öncesinde Kur'an-ı Kerim okuyarak, genç çifte mutluluklar diledi. Kur'an-ı Kerim'im okunmasının ardından nikah törenine geçildi.

Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı'nın kıydığı nikaha bakanlar şahitlik etti. Bakan Yıldırım'a teslim edilen evlilik cüzdanını Yıldırım da damat Taha Ömer Birdal'a teslim etti. Bakan Yıldırım yaptığı konuşmada esprileriyle misafirleri kırdı geçirdi. Yıldırım; 'evlilik uzun ince bir yoldu eskiden ama şimdi uzun ve duble bir yol' diyerek genç çifte mutluluklar diledi.

En az 3 çocuk sözü alan Bakanların tebriklerinin sonrasına takı merasimine geçildi. Takı merasiminin ardından nikah sona erdi.

SEKTÖR BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

ety ~ 5 yıl önce
genç çift hayata ortak gözle bakmak için evlendiler rabbim huzur,mutluluk,hayırlı evlatlar nasip eylesin.bir yastık ta kocasınlar.gençler de bir birlerine yakışmışlar.tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nefrete bak ~ 5 yıl önce
Arkadas isini gücünüz yok mu sizin adam mutluluklar dilemis darısı benim cocuguma demis onda bile begenmeme butonuna basıyorsunuz hepiniz ruh hastasisiniz gercekten gareziniz nedir mutlu olmamalari falan mı nedir yani amac cok merak ediyorum ... Endonezya falan diyen arkadasa hic diyecek kelime bulamıyorum Allah Akil fikir versin sizlere icinizdeki nefretle uzun ömürler dilerim , Allah'tan dileğim boyle ici nefret ve kin dolu insanları etrafimizdan uzak tutması ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
neresi la burası ~ 5 yıl önce
resimlere önce baksaydım ya endonezya ya bangladeş derdim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
olmadı ~ 5 yıl önce
Beyler çamur atarken çukura düşmeyiniz.Gn.Md.1982 yılından beri DHMİ nin içinde.Yeşilköy Havalimanında Kulede işe başlamış.Tırnaklarıyla kazıyarak geldiği yerde bencede başarılı.Eleştirirken daha insaflı olalım.Ben burada çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000