15 Nisan 2012, Pazar 12:11:10

KASTAMONU'DA 'VOR' TESPİTİ...

Kastamonu’ya açılması planlanan havalimanı için DHMİ’den gelen teknik bir ekip, vor cihazının yer tespitini yaptı...
  • kastamonu havaalanı ne zaman acılacak ve hangi şirket ucacak bir bilgisi olan varmı biletimi alacağım
  • istanbuldan samsuna kadar havaalanı yok, buradan safranboluya çankırıya gitmek istesen 1 günün yolda geçiyor,samsun antalya izmir havaalanı kesilirken ne kadar çam ağacı kesildiyse o kadar kesilecek.
  • O PİST VE APRON İÇİN NE KADAR ÇAM AĞACI KESİLDİ..AÇIKLASINLAR...YERİNE FİDAN DİKİMİ YAPILDIMI,NEREYE VE NEKADAR FİDAN DİKİLDİ.. DAŞ DÜŞEBÜLÜ,AYU ÇIKABÜLÜ....
  • Vor'u tTokat'a da bekliyoruz...
Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü’ne bağlık teknik bir ekip, Kastamonu Uzunyazı Havalimanı'na yerleştirilecek olan VOR cihazının yer tespitini yaptı.

DHMİ ekibinin incelemelerine, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zafer Karahasan, Özel İdare Plan ve Proje Müdürü Erol Berker, Yol ve Ulaşım Müdürü Ali Yılmaz eşlik etti. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zafer Karahasan, DHMİ’de görevli Elektronik Atölye Şube Müdürü Mehmet Tuğrul Sardaş ve Teknik Şef Ayhan Sarsık’la birlikte havalimanı arazisinde VOR cihazının konulacağı yerin tespiti için incelemelerde bulundu.
 
DHMİ yetkilileri tarafından havadan helikopterle yaptıkları incelemeler ve arazideki tespitlerinden sonra önümüzdeki günlerde VOR cihazını yerleştireceklerini ve test çalışmalarının da kısa bir sürede tamamlanacağı belirtildi. Özel İdare Genel Sekreteri Zafer Karahasan ise DHMİ yetkilileriyle yaptıkları bu incelemelerden sonra, Havalimanı için çalışmaların durmaksızın devam ettiğini söyledi. Kastamonu’nun dönüm noktası olacak olan bu proje için tüm imkanların sonuna kadar seferber edildiğini vurgulayan Karahasan, bundan sonraki süreçte de aynı şekilde devam edeceğini kaydetti. Çalışmaların öngörülen şekilde sürdüğünü belirten Karahasan, “Kış şartlarının bu yıl çok ağır geçmesi dışında her hangi bir olumsuzluk yaşanmamaktadır. Hedefimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

KASTAMONU'DA 'VOR' TESPİTİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
kastamonu havaalanı ne zaman acılacak ve hangi şirket ucacak bir bilgisi olan varmı biletimi alacağım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
istanbuldan samsuna kadar havaalanı yok, buradan safranboluya çankırıya gitmek istesen 1 günün yolda geçiyor,samsun antalya izmir havaalanı kesilirken ne kadar çam ağacı kesildiyse o kadar kesilecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
O PİST VE APRON İÇİN NE KADAR ÇAM AĞACI KESİLDİ..AÇIKLASINLAR...YERİNE FİDAN DİKİMİ YAPILDIMI,NEREYE VE NEKADAR FİDAN DİKİLDİ.. DAŞ DÜŞEBÜLÜ,AYU ÇIKABÜLÜ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Vor'u tTokat'a da bekliyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000