02 Eylül 2014, Salı 08:01:18

KASTAMONU'DA RAKAMLAR AÇIKLANDI

Kastamonu Havalimanından bu yılın ilk 7 ayında 41 bin 700 kişi yararlandı. Ayrıca Havalimanından bu yıl itibariyle 542 uçak iniş-kalkış yaptı.
  • Kışın seferler 4 e düşücek pazartesi-çarşamba-cuma-pazar kalan günler için bari borajet saw uçuşu koysa
  • aslında gün de iki sefere çıkması lazım
  • Iyi guzelde gunde 1 ucak seferi ,havalimaninin masraflari, personal masraflari ve diger masraflari karsilamaya yetiyormu? Yetmiyor, o zaman bu havalimanida zarar ediyor. Heryere havalimani yapmak guzel ama Turkiyede 36 tane havalimani zarar ediyormus, Kastamonuda bunlardan biri!. Gunde 1 sefer havalimaninda calisan personal maaslarini odemeye bile yetmez!
  • Başlangıç için başarılı.

Kastamonu Havalimanından bu yılın ilk 7 ayında 41 bin 700 kişi yararlandı. Ayrıca Havalimanından bu yıl itibariyle 542 uçak iniş-kalkış yaptı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Temmuz ayı kesin olmayan uçak trafiği verilerini paylaştı. DHMİ verilerine göre, Kastamonu’da bu yılın ilk 7 ayında iç hatlarda 542 uçak seferi gerçekleştirildi. Bu uçak seferlerinden toplam Kastamonu Havalimanı’nda 41 bin 700 yolcu trafiği yaşandı. Havalimanından gerçekleştirilen ticari uçak sefer sayısı ise, 398 olarak açıklandı.

DHMİ verilerine göre, havalimanında kaydedilen yük trafiği de, 294 ton olarak açıklandı.

KASTAMONU'DA RAKAMLAR AÇIKLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kışın seferler 4 e düşücek pazartesi-çarşamba-cuma-pazar kalan günler için bari borajet saw uçuşu koysa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kfs ~ 4 yıl önce
aslında gün de iki sefere çıkması lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eco ~ 4 yıl önce
Iyi guzelde gunde 1 ucak seferi ,havalimaninin masraflari, personal masraflari ve diger masraflari karsilamaya yetiyormu? Yetmiyor, o zaman bu havalimanida zarar ediyor. Heryere havalimani yapmak guzel ama Turkiyede 36 tane havalimani zarar ediyormus, Kastamonuda bunlardan biri!. Gunde 1 sefer havalimaninda calisan personal maaslarini odemeye bile yetmez!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trader ~ 4 yıl önce
Bireysel olarak düşünme.Bütün meydanları bir havuzun içinde mütalaa edersek,kar edenler zarardakilerin açığını kapattığına göre DHMİ bütün olarak artıda demektir.İşsizliğe çare olduğu,kdv gelirleri ve gelecekteki yolcu artışları da dkkate alındığında zarar diye bir şeyin olmadığı görülecektir.İç talep hala bakir bir sahadır ve gelişmeye açıktır.Kaba,yüzeysel,bakkal mantığıyla hesap ticari havacılıkta çok düşük profil kalır.
işinize gelince ~ 4 yıl önce
işinize gelince TC sosyal bir hukuk devleti demeyi bilirsiniz. sosyal devlet olmanın gereği bu.
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Başlangıç için başarılı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000