30 Nisan 2012, Pazartesi 13:13:52

HERKES YERDEN YERE VURDU AMA...

Son günlerde Atatürk Havalimanı’ndaki rötarlar sebebiyle sıkça eleştiri oklarının hedefi haline gelen DHMİ, Ekovitrin dergisi tarafından ‘Yılın Kamu Kuruluşu’ seçildi.
  • Yorumları okumadan kendi kendime dedim ki, DHMİ Persoenli bu haberi duyunca çok sevinecek. Ama maalesef hala içimizde uzanamadığı ciğere murdar diyen kesimler var. Yahu azıcık insaf, ekemk yediğiniz Kurum bir yerde derece yapıyor, sevineceğiniz yere, kıskanıyorsunuz, aslında şaşırmamak gerekir,aslını inkar edenlerden başka ne beklenirki, sizler hem bu kurumun tüm kadrolarında belkide özellikle üst kadrolarında çalışın ve çoğu kurumdan daha iyi maaş alın ve arkasından ihanet edin. Ne yaparsınızki insanoğlu çiğ süt emmiştir. Ve böyle düşünmeleri ancak onların hırslarını,kalitesini ortaya koyuyor. Bir kez daha sesleniyorum 33 Milyondan 118 milyon yolcu. Ne yaparsanız yapın gereçklerin üzeri örtülemez. Güneş balıçkla sıvanmaz. Sizin derdiniz Kurumun başarısı falan değil,sizlerin hazmedemediği dürüst çalışkan ve bir o kadarda Vatan Millet sevdalılarının Kurumların başında olması. O eskidendi çalışıyormuş gibi görünüpde Devletin malı deniz, yemeyen falan filan anlayışı...Durmak Yok....
  • Bir DHM haberi olduğa zaman birileri çıkıyor bu kurumda çalışan personelin ne kadar vasıfsız olduğunu anlatmaya koyuluyor, Sebep DHM den istediğini alamamıştır ondan, yahu bu kurumda 40 küsür meydanda DHM adına 8 bin kişi anca çalışıyor üçte birininde emekliliği gelmiş durumda , bunlardan en büyük meydan olan İstanbul da 800 kişi var, burda çalışanların çoğu hava trafik, itfaiye, güvenlik ve idari personel olarak görev yapıyor. Limanlarda yaşanan sorunların sorumlusu bu adamlar diyorsanız ve bir alaka bulabilirseniz özelleştirin hangi sorunu çözecekse anlamadım. THY ve başka özel şirketlerin lobi medya gücü var garibim yetkisiz yetkili haline getirilmiş DHM kime ne anlatsınki..
  • bir yanlışlık olmuş, yakında düzeltirler...
  • DHMİ'yi kötüleyip, oranın ekmeğini yiyeceksiniz, akşama kadar da bu sitelerde boş beleş gezip atıp tutacaksınız. Sizler önce aldığınızın hakkını verin de yaptığınız görevlerde birşeyler üretin, sonra kurumunuzu eleştirin. DHMİ'nin yatırım yapmadığını göremeyecek kadar gözünüzde at gözlüğü var. Bende genel müdür olsam, çalışmayan buralarda ahkam kesen ve yediği ekmeği beğenmeyen bu tür personeli kapının önüne koyardım...

Ekovitrin Dergisi, Yılın Starları’nı seçti. 2011 yılının starları arasında havacılık sektöründen Devlet Hava Meydanları İşletmesi de yer aldı.


Her yıl düzenlenen ‘Yılın Starları’ yarışmasında DHMİ, diğer kamu kuruluşlarını geride bırakarak ‘Yılın Kamu Kuruluşu’ seçildi.


DHMİ Genel Müdürlüğü, Ekovitrin Dergisi tarafından düzenlenecek olan bir tören ile ödülünü alacak.


DHMİ daha önce de henüz hayata geçirilmeyen SMART  (Hava Trafik Yönetimi Kaynaklarının Sistematik Modernizasyonu Projesi) “Yılın Projesi” ödülünü almıştı.

HERKES YERDEN YERE VURDU AMA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

TAHABEY ~ 6 yıl önce
Yorumları okumadan kendi kendime dedim ki, DHMİ Persoenli bu haberi duyunca çok sevinecek. Ama maalesef hala içimizde uzanamadığı ciğere murdar diyen kesimler var. Yahu azıcık insaf, ekemk yediğiniz Kurum bir yerde derece yapıyor, sevineceğiniz yere, kıskanıyorsunuz, aslında şaşırmamak gerekir,aslını inkar edenlerden başka ne beklenirki, sizler hem bu kurumun tüm kadrolarında belkide özellikle üst kadrolarında çalışın ve çoğu kurumdan daha iyi maaş alın ve arkasından ihanet edin. Ne yaparsınızki insanoğlu çiğ süt emmiştir. Ve böyle düşünmeleri ancak onların hırslarını,kalitesini ortaya koyuyor. Bir kez daha sesleniyorum 33 Milyondan 118 milyon yolcu. Ne yaparsanız yapın gereçklerin üzeri örtülemez. Güneş balıçkla sıvanmaz. Sizin derdiniz Kurumun başarısı falan değil,sizlerin hazmedemediği dürüst çalışkan ve bir o kadarda Vatan Millet sevdalılarının Kurumların başında olması. O eskidendi çalışıyormuş gibi görünüpde Devletin malı deniz, yemeyen falan filan anlayışı...Durmak Yok....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nöbetçi ~ 6 yıl önce
Bir DHM haberi olduğa zaman birileri çıkıyor bu kurumda çalışan personelin ne kadar vasıfsız olduğunu anlatmaya koyuluyor, Sebep DHM den istediğini alamamıştır ondan, yahu bu kurumda 40 küsür meydanda DHM adına 8 bin kişi anca çalışıyor üçte birininde emekliliği gelmiş durumda , bunlardan en büyük meydan olan İstanbul da 800 kişi var, burda çalışanların çoğu hava trafik, itfaiye, güvenlik ve idari personel olarak görev yapıyor. Limanlarda yaşanan sorunların sorumlusu bu adamlar diyorsanız ve bir alaka bulabilirseniz özelleştirin hangi sorunu çözecekse anlamadım. THY ve başka özel şirketlerin lobi medya gücü var garibim yetkisiz yetkili haline getirilmiş DHM kime ne anlatsınki..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
g.e ~ 6 yıl önce
bir yanlışlık olmuş, yakında düzeltirler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DHMİ ~ 6 yıl önce
DHMİ'yi kötüleyip, oranın ekmeğini yiyeceksiniz, akşama kadar da bu sitelerde boş beleş gezip atıp tutacaksınız. Sizler önce aldığınızın hakkını verin de yaptığınız görevlerde birşeyler üretin, sonra kurumunuzu eleştirin. DHMİ'nin yatırım yapmadığını göremeyecek kadar gözünüzde at gözlüğü var. Bende genel müdür olsam, çalışmayan buralarda ahkam kesen ve yediği ekmeği beğenmeyen bu tür personeli kapının önüne koyardım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000