02 Mart 2012, Cuma 15:03:50

HATAY'DA BİR RÖTAR DAHA...

Sel suları altında kalan Hatay Havaalanı'nın uçak seferlerine kapatılma süresi 15 Mart'a kadar uzatıldı...
  • Durmak yok yola devam zihniyetinin sonuçları. Bir de haberleri bile yok. Bakan TV de kapalı havalimanı yok diye beyanat veriyor. Trkiyemizin haline bakın.
  • Ulaştırma bakanına haber verin lütfen. Hiçbir havaalanın kapanmadığına yönelik demeçler veriyor,kendisini 'bilgisiz' durumuna düşürüyor.O havalanını oraya yapanların,bu işe onay verenlerin cezalandırılması,hesap sorulması lazım.Ama burası TR,kimin umurunda.
  • arkadas ne para varmis ulkede. THY batirir, meydanlar batirir. Yol yapan batirir. Bolu tuneli diye senelerce yediler memleketi. Bitmeyen barajlar. Saldirin yagma Hasan'in boregi
  • olu yatirim buna denir....yanlis karar...nerede o yoneticiler?
DHMİ tarafından yapılan açıklama:

Amik Ovası’nda yaşanan su taşkınları nedeniyle 29 Ocak 2012 tarihinde hava trafiğine kapanan Hatay Havaalanı, geçtiğimiz hafta içerisinde su seviyesinin düşmesiyle birlikte hava trafiğine açılmıştı.
 
Bölgede meydana gelen aşırı yağışların sürmesi ve su seviyesinin tekrar yükselmesi nedeniyle, uçuş güvenliğini tehlikeye atmamak için Hatay Havaalanı 14.03.2012 Çarşamba günü saat 24:00`e kadar hava trafiğine kapalı olacaktır.
 
Su tahliye için Valilik, DSİ ve ilgili kuruluşların bölgede ki çalışmaları sürmekte olup, en kısa zamanda Hatay Havaalanı yeniden hava trafiğine açılacaktır.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
HATAY'DA BİR RÖTAR DAHA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 6 yıl önce
Durmak yok yola devam zihniyetinin sonuçları. Bir de haberleri bile yok. Bakan TV de kapalı havalimanı yok diye beyanat veriyor. Trkiyemizin haline bakın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ulaştırma bakanına haber verin lütfen. Hiçbir havaalanın kapanmadığına yönelik demeçler veriyor,kendisini 'bilgisiz' durumuna düşürüyor.O havalanını oraya yapanların,bu işe onay verenlerin cezalandırılması,hesap sorulması lazım.Ama burası TR,kimin umurunda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
arkadas ne para varmis ulkede. THY batirir, meydanlar batirir. Yol yapan batirir. Bolu tuneli diye senelerce yediler memleketi. Bitmeyen barajlar. Saldirin yagma Hasan'in boregi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
olu yatirim buna denir....yanlis karar...nerede o yoneticiler?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000