25 Ocak 2018, Perşembe 22:56:37

Funda Ocak'a "Yılın Kadın Bürokratı" ödülü

8'nci Buhara Medya Ödülleri sahiplerini buldu. DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak'a "Yılın Kadın Bürokratı" ödülü verildi.
  • Bi iki kelimesini değişseydiniz bari , size yollandığı şekliyle koymuşsunuz , anladık aranızda anlaşma var Funda ocak nefes alsa haber yapacaksınız ama bari doğru düzgün yapın. Ne kadar ciddi bi haber İsmail kahraman da böyle dedi , yolda yürürken birisi de helal olsun diye bağırdı.
  • Sayın Genel Müdürümüz vizyon sahibi kişi olarak yılların verdiği tecrübe ile herzaman başarıyı hak ediyor. Tebrik ederiz
  • Merhaba tarafsız Bey , bizim yorumlarımız neden yayınlanmıyor acaba ?
  • BIRAZ DA PERSONELLE BILGISAYAR KULLANMAYI ÖGRETSENIZ, DAHA WORLD EXCELL GIBI PROGRAMLARI KULLANMASINI BILMIYENLER VAR
Buhara Medya Ödülleri'nin 8'ncisi düzenlenen organizasyonla ödül sahipleribelli oldu. DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak'a "Yılın Kadın Bürokratı" ödülü verildi.

Ödülünü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'nun elinden alan DHMİ Genel Müdürü Ocak, yaptığı teşekkür konuşmasında "Bizi böyle güzel bir ödüle layık gören Buhara dergisine çok teşekkür ediyorum. Bu ödülü büyük başarılara birlikte imza attığımız kıymetli mesai arkadaşlarım adına alıyorum ve onlara yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Ödül töreni sonrasında DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak'ı tebrik eden TBMM Başkanı İsmail Kahraman: "Tebrik ediyorum, maşallah grafikleri sürekli yükseltiyorsunuz" ifadelerini kullandı.

Funda Ocak'a "Yılın Kadın Bürokratı" ödülü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Haber ~ 2 ay önce
Bi iki kelimesini değişseydiniz bari , size yollandığı şekliyle koymuşsunuz , anladık aranızda anlaşma var Funda ocak nefes alsa haber yapacaksınız ama bari doğru düzgün yapın. Ne kadar ciddi bi haber İsmail kahraman da böyle dedi , yolda yürürken birisi de helal olsun diye bağırdı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARFF ~ 2 ay önce
Sayın Genel Müdürümüz vizyon sahibi kişi olarak yılların verdiği tecrübe ile herzaman başarıyı hak ediyor. Tebrik ederiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tarafsız ~ 2 ay önce
Merhaba tarafsız Bey , bizim yorumlarımız neden yayınlanmıyor acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
XXX ~ 2 ay önce
BIRAZ DA PERSONELLE BILGISAYAR KULLANMAYI ÖGRETSENIZ, DAHA WORLD EXCELL GIBI PROGRAMLARI KULLANMASINI BILMIYENLER VAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KYA ~ 2 ay önce
DHMİ calisanlari enaz 80 KPSS puani ile bu kuruma geriyor. Senin kafan 50 yil oncesinde kaldi galiba yazdiklarina bakinca bir ayagin cukurda gibi amca

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000