08 Ekim 2016, Cumartesi 12:05:23

Funda Ocak'a ARFF Derneği'nden ziyaret

ARFF Derneği yetkilileri, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak'ı ziyaret etti.
  • yav arkadaş arff ile ilgili habere diğer birimlerden atlayan kendini bilmezler yazmış hep. size ne oluor Allah aşkına. biz kendi adımıza bi adaletsizlik olduğunu düşünüyor bununla ilgili uğraş veriyoruz. arff ile ilgili olumsuz yorumları beğenecek kadar alçalmış insanlarla çalışıyoruz ne yazık ki. kimsenin parasında gözümüz yok bırakın da mücadelemizi sürdürelim. ne kadar çekemez adam varmış gerçekten utanç verici...
  • bıktık inşallah yanar evin barkında itfayenin itfayecinin değerini anlarsın arff ye iş çıkmasın ki milli sermayeye insanımıza bi şey olmasın..
  • arff personelinin çalıştığı birim diye bir şey yok.arff personelinin yan gelip yattığı birim var.tabi sayı fazla olunca sendikaların iştahı kabarıyor.sayı fazla olunca her şey oluyor.bu genel müdürden tek isteğimiz her kese çalıştığının hakettiğinin verilmesi.sesi çok çıkana değil
  • Arfffffffg bıktık sizden artık yeter ne hakkı hukuku be kaç Can kurtardın akşama kadar para pul sukredip oturun bu kurumda sayımız çok diye her şeyi yapamazsınız rezalet artık ozellessin bu kurum.

Geçtiğimiz gün Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü'ne atanan Funda Ocak'ı (Aircraft Rescue and Fire Fighting - Havalimanı Kurtarma ve Yangınla Mücadele) ARFF Derneği yetkilileri ziyaret etti.

DHMİ Genel Müdürü Ocak'ı makamında ziyaret eden ARFF Derneği yetkilileri, ARFF memurlarının sorunları ve çözüm önerileri genel müdüre sundu.

ARFF memurlarının sorunlarını bildiğini belirten DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak, istişare ile sorunların çözümü için çalışılacağını ifade etti. 

Öte yandan ARFF Derneği yetkilileri, Ocak'a, ARFF Daire Başkanlığı kurulması, ARFF memurlarının Teknik Hizmetler sınıfına alınması konusunda yapılacak çalışmalar, ARFF memurlarının görevde yükselme sınavlarına katılarak yükselmelerine müsaade edilmesi ve havacılık tazminatı konusunda talep ve çöüm önerilerini sundu.

Funda Ocak'a ARFF Derneği'nden ziyaret

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

karanlık lord ~ 1 yıl önce
yav arkadaş arff ile ilgili habere diğer birimlerden atlayan kendini bilmezler yazmış hep. size ne oluor Allah aşkına. biz kendi adımıza bi adaletsizlik olduğunu düşünüyor bununla ilgili uğraş veriyoruz. arff ile ilgili olumsuz yorumları beğenecek kadar alçalmış insanlarla çalışıyoruz ne yazık ki. kimsenin parasında gözümüz yok bırakın da mücadelemizi sürdürelim. ne kadar çekemez adam varmış gerçekten utanç verici...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
arffff ~ 1 yıl önce
bıktık inşallah yanar evin barkında itfayenin itfayecinin değerini anlarsın arff ye iş çıkmasın ki milli sermayeye insanımıza bi şey olmasın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1400 ~ 2 yıl önce
arff personelinin çalıştığı birim diye bir şey yok.arff personelinin yan gelip yattığı birim var.tabi sayı fazla olunca sendikaların iştahı kabarıyor.sayı fazla olunca her şey oluyor.bu genel müdürden tek isteğimiz her kese çalıştığının hakettiğinin verilmesi.sesi çok çıkana değil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bıktık ~ 2 yıl önce
Arfffffffg bıktık sizden artık yeter ne hakkı hukuku be kaç Can kurtardın akşama kadar para pul sukredip oturun bu kurumda sayımız çok diye her şeyi yapamazsınız rezalet artık ozellessin bu kurum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hemde Nasıl ~ 2 yıl önce
arefefe nin istekleri hep almak üzerine, kimse ben de şunu yapmaya varım kendimden şunu veririm demiyor. YARABBİM şükürler olsun Sana bize böylesi bir devlet işini ve güzel kazancı nasip ettiğin için, Binlerce kez şükürler olsun verdiğine, Devletimize ve Milletimize zeval verme, Biz, bize verilene razıyız ELHAMDULİLLAH.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000