11 Haziran 2018, Pazartesi 17:07:37

Funda Ocak: "Ekonomiye katkı sağlıyoruz"

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak, Gaziantep Havalimanı Yeni Terminal Binası, Apron ve Kapalı Otopark işi temel atma törenine katılmak üzere gittiği Gaziantep’te, havalimanında incelemelerde bulundu.
  • Gaziantep Havalimanı terminal binası hayırlı olsun Funda hanım güzel mesajlar vermiş. Lakin gaziantep havaalanında ne o mesajları anlayacak idare var. nede uygulayacak yönetim psikopat bir başmüdür atadıkları vasıfsız başmüdür yardımcıları ve patlamaya hazır bir bomba gibi tüm çalışanlar.
  • Havalimanı başmüdürü yardımcısının yardımcısı gibi büyük bir vaka
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • AHL taksi yollarında follow me ile sürat yaparak mı katkı sağlıyorsunuz ?

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak, Gaziantep Havalimanı Yeni Terminal Binası, Apron ve Kapalı Otopark işi temel atma törenine katılmak üzere gittiği Gaziantep’te, havalimanında incelemelerde bulundu.

Başmüdürlükte kendisini ziyarete gelen personelle bir süre sohbet eden Ocak, personelin çeşitli konulardaki sorularına cevap verdi; kuruluşun projeleri, hizmetleri ve hedefleri konusunda açıklamalarda bulundu. Samimi bir ortamda geçen toplantıda söz alan arkadaşlarımız, Genel Müdürümüzün kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve sorunlarının çözümündeki hassasiyetinden ötürü teşekkürlerini dile getirdi.

HAYALİ, HEDEFİ OLMAYAN HİÇBİR NOKTAYA VARAMAZ
Sohbet toplantısında yaptığı konuşmada ekip çalışmasının önemi üzerinde duran Ocak, “Her zaman dinamik yönetim, günün koşullarına göre yönetim tarzı çok önemlidir. Bunu yakalayan yöneticiler ve idare ettikleri kurumlar başarıyı yakalar, bunu başaramayanlar ise yerinde sayar, hatta geriye gider.“ şeklinde konuştu.

Genel Müdür Ocak'ın konuşmasından satır başları:

Büyük hayallerimiz, hedeflerimiz var. Hayali olmayan, hedefi olmayan kişi ve kuruluşlar hiçbir noktaya varamaz. Kurum olarak bu hedeflerimizi gerçekleştirecek bilgimiz de tecrübelerimiz de var Allah’a şükürler olsun. Güçlü bir ekibe sahibiz, bize hedef dayanmıyor, başkalarının yeni hayal ettiği, koyduğu hedefleri biz çoktan gerçeğe dönüştürmüşüz, dünya markası olma yolunda önemli mesafe kat etmişiz.

EKONOMİYE KATKI SAĞLIYORUZ
Öyle bir kurumdayız ki, hem dev yatırımlar yapıyoruz, hem dünya çapında işletme becerisine sahibiz, hem de ekonomiye büyük katkı sağlıyoruz. Devlet Hava Meydanları İşletmesi sadece yatırımlarla değil aynı zamanda ekonomiye yaptığı katkılarla da gündemdedir. Yeni modelin içinde kuruluşumuz bütçe katkı payları, vergiler olarak ekonomiye 14,6 milyar TL’lik katkı sağlamıştır. Hedefimiz yatırımlarımızın ve ekonomiye olan katkılarımızın hız kesmeden devam etmesidir. Ayrıca 2023 hedefimiz ülkemizin, Türk Sivil Havacılığının küresel ölçekte merkez olmasıdır. Biz yatırımlara devam ediyoruz. Bu başarıların altında büyük emekler, yatırımlar yatıyor. Herkesin alın teri yatıyor, o kadar önemli işler yapıyoruz ki saymakla bitmez.

BİZ ÖNEMLİYİZ
Evet, biz önemli bir kuruluşuz. Önemimiz ölçüsünde çok daha önemli yerlere gelmek zorundayız. İyi yerlere geldik ama burada durmayacağız. Çok daha iyi yerlere geleceğiz. Hep birlikte, hepimiz çalışacağız. Birlikte huzur içinde çalışmaya devam edeceğiz. Huzur olmayan yerde verim olmaz bu çok önemli. Huzurunuz olmazsa verimi yakalayamazsınız. Herkes kendi üstüne düşeni yapacak, herkes birbirine saygılı olacak. Bizler amirleriniz olarak sizi koruyacağız, haklarınızın kollayıcısı olacağız. Sizler de bizi sayacaksınız. Bu çok zor bir şey değil. Aramızda huzursuzluklar olabilir, fikir anlaşmazlıkları olabilir ama bunların hiçbiri çözülemeyecek şeyler değil. Yeter ki iş odaklı olalım. Bu kurum hepimizin kurumu, yeter ki bu kuruma katkı sağlayalım. Bunlar önemli. Hepimizden benim ricam, beklentim bu.Funda Ocak: "Ekonomiye katkı sağlıyoruz"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Hayırlı olsun ~ 10 gün önce
Gaziantep Havalimanı terminal binası hayırlı olsun Funda hanım güzel mesajlar vermiş. Lakin gaziantep havaalanında ne o mesajları anlayacak idare var. nede uygulayacak yönetim psikopat bir başmüdür atadıkları vasıfsız başmüdür yardımcıları ve patlamaya hazır bir bomba gibi tüm çalışanlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gaziantep ~ 10 gün önce
Havalimanı başmüdürü yardımcısının yardımcısı gibi büyük bir vaka

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 11 gün önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Katkı ~ 11 gün önce
AHL taksi yollarında follow me ile sürat yaparak mı katkı sağlıyorsunuz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000