05 Mart 2017, Pazar 09:44:29

Funda Ocak ARFF memurlarını unutmadı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, 5 Mart Türkiye ARFF Memurları Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
  • a
  • Her taşın altından çıkıyorsunuz etfaiyeciler. İnşallah bir gün de yaptıklarınızla anılırsınız. Kalın sağlıcakla!
  • Değerli itfaiye görevlilerinin mesleki dayanışma gününü kutluyor, başarılar diliyorum. Saygılarımla
  • Neden kendiniz disindaki insanalara katlanamiyorsunuz.bir tek siz mi elitist grubun bir parcasisiniz , bir tek sizin yaptığınız iş mi kıymetli , bir tek sizin hakkınız mi yuksek maaslar , aranizda kalorofercilikten de odaciliktan da gecip sizin isinizi yapan insanlar yok mu? Bir tek sizin hakkıniz mi makamlar lojmanlar tazminatlar .sizin anne babanız da bu toplumun bir parcası degil mi , aa pardon sizinkler royal palasdan cıkmiştı degil mi? Bir tek biz köyde yetistik!

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Funca Ocak, 5 Mart Türkiye ARFF Memurları Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

İşte Ocak'ın ARFF memurlarına mesajı;

Bilindiği gibi, havacılık sektörü her şeyin hızla geliştiği, tüm süreçlerde “hız” faktörünün hayati rol oynadığı bir sektör… Bu sebeple de her an öngörülü davranmayı, her ihtimali değerlendirerek planlama yapmayı,  her şeye her an hazırlıklı olmayı gerektiriyor.

En ileri metotlarla eğitimleri tamamlanan uzman personeli, en üst düzeyde teknolojik donanımı ve araç gereçleriyle ARFF teşkilatımız bu amaca hizmet eden önemli birimlerimizden bir tanesi. Bu bağlamda kaza kırım ve yangınlara müdahalede daima hazır bulunan ARFF Yangın Kurtarma ve Kaza Kırım ekiplerimiz görevlerinin ciddiyetinin bilincinde olarak 7 gün 24 saat fedakârca mesai yapıyor.

Gerektiğinde hayat kurtarmak için canlarını tereddüt etmeden tehlikeye atan, gerek yurt içi gerekse yurt dışı görevlerindeki başarılarıyla ve başarılarını taçlandırdıkları dünya çapında ödülleriyle göğsümüzü kabartan kahraman ARFF personelimize havacılık camiası ve DHMİ olarak minnet borçluyuz.

Bu duygularla, kuruluşumuz ve sektörde hizmet veren tüm ARFF çalışanlarının  “5 Mart Türkiye ARFF Memurları Günü”nü kutluyor, üstün başarılarının devamını diliyorum.

Funda Ocak ARFF memurlarını unutmadı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

a ~ 1 yıl önce
a

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Len etfaiyeciler ~ 1 yıl önce
Her taşın altından çıkıyorsunuz etfaiyeciler. İnşallah bir gün de yaptıklarınızla anılırsınız. Kalın sağlıcakla!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kutlama ~ 1 yıl önce
Değerli itfaiye görevlilerinin mesleki dayanışma gününü kutluyor, başarılar diliyorum. Saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arff izmir ~ 1 yıl önce
Neden kendiniz disindaki insanalara katlanamiyorsunuz.bir tek siz mi elitist grubun bir parcasisiniz , bir tek sizin yaptığınız iş mi kıymetli , bir tek sizin hakkınız mi yuksek maaslar , aranizda kalorofercilikten de odaciliktan da gecip sizin isinizi yapan insanlar yok mu? Bir tek sizin hakkıniz mi makamlar lojmanlar tazminatlar .sizin anne babanız da bu toplumun bir parcası degil mi , aa pardon sizinkler royal palasdan cıkmiştı degil mi? Bir tek biz köyde yetistik!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000