30 Mayıs 2013, Perşembe 11:38:34

ESENBOĞA O’NU ÖZLEYECEK

Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarihinin en uzun başmüdürlük görevini yapan Esenboğa Havalimanı Başmüdürü Yılmaz Keleş, 1 Haziran 2013 itibari ile emekliye ayrılıyor. Esenboğa Havalimanı çalışanları şimdiden onu özlemeye başladı.
  • Çok şükür diz çökmedik. Helallik istenmesi gerekenler vardı. Neden helallik istemedi acaba? haklarımızı helal etmiyoruz.
  • Kim Allah'ın indirdiği ile hükmetmezse işte onlar zalimlerdir. Mâide, 45
  • Bu süleymaniye başmüdürünü sayenizde görmüş kadar olduk. Bence bu süleymaniye başmüdürünün felsefesi bize hiç yabancı gelmedi. kimi örnek almış acaba kerata? benim merak ettiğim şu. Maliki ve talabani nasıl olmuşta bu taklacıyı süleymaniye başmüdürlüğünden almamış? oysaki taa malikiden önceki başbakan zamanında süleymaniye başmüdürü olmuştu. Sonradanda malikinin şakşakçısı oldu. havacılık camiasında olunca hiç bişey gizli kalmıyo ve haberler sınırötesine aşıyo. duyduğumuza göre ülkesinde en büyük taklacı ödülüne aday gösterilmiş vicdanlarda. hatta şansı o kadar fazlaymış ki, yanına rakip bile çıkmamış koca ülkede. Mazlumların ahında boğulması üzerine herkesin bedduasını almış. Sahte vatanperver bile olmuş kendisi. Kurdurduğu darağaçlarında zulmün abidesi, adaletsizliğin mimarı olmuş. Şükredelimki türkiyemizde böyle başmüdürler yok! süleymaniye başmüdürünün ise, canı cehenneme!..
  • Iraktaki öğretmen öğrencisine ,"Personelini özel sektöre ezdiren, satan, önce şikayete gideni haklı gören, şikayete giden heleki bayansa haklı olduğuna sonuna kadar inanan, daireyi her daim viipten yöneten, bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diyen, mazlumların ahını alan, personeline hiç bir şey sormadan darağacına gönderen, Allahtan korkmadığı halde korkarmış gibi yapan, riyayı yaşam felsefesi belleyen, hakkını yediği mazlumlardan helallik almadan arabistana gidene denir öğretmenim" demiş. Meğer bahsettiği ırak devlet hava meydanları süleymaniye başmüdürüymüş! ve yıllarca hiç dilden! düşmemiş, ve riyanın, zulmün sembolü olup efsaneleşmiş, haber sitelerinde abide! leştirilmiş, taa ankaralarda anlatılır olmuş! İyiki bizde böyle başmüdür yokmuş! diyerek şükretmemiz lazım!!

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nin birçok kademesinde görev yapan Esenboğa Havalimanı Başmüdürü Yılmaz Keleş yaş haddinden dolayı emekliye ayrılıyor. Kırk yılı aşkın süredir havacılığa hizmet eden Yılmaz Keleş, 1972 yılında DHMİ’de göreve başladı. Çalışmaları ile göz dolduran Yılmaz Keleş, 6 yıl gibi kısa bir sürede şeflik makamına yükseldi. Hemen ardından müdürlüğe terfi eden Yılmaz Keleş, kurumu için yaptığı çalışmalar göz doldurunca daire başkanlığına getirildi.

Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğü’ne 2000 yılında getirilen Yılmaz Keleş, aralıksız 13 yıl bu makamda kaldı.

Siyasilerin en çok geçiş yaptığı noktada zor görevi başarı ile yürüten Yılmaz Keleş, sakin tavırları, sorun çözmedeki pratik davranışları ile göze çarpıyordu. Personel arasında ve havalimanında görev yapan yerli yabancı her kesimin sevgisini kazanan Yılmaz Keleş, DHMİ’deki çalışma mesaisine yaş haddinden dolayı son noktayı koyacak.

1 Haziran 2013 itibari ile emekli olacak olan Yılmaz Keleş’e AirportHaber Ailesi olarak bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluluk diliyoruz.

ESENBOĞA O’NU ÖZLEYECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

hamd olsun ~ 5 yıl önce
Çok şükür diz çökmedik. Helallik istenmesi gerekenler vardı. Neden helallik istemedi acaba? haklarımızı helal etmiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sözün bittiği yer ~ 5 yıl önce
al bendende o kadar.
zulüm ~ 5 yıl önce
Kim Allah'ın indirdiği ile hükmetmezse işte onlar zalimlerdir. Mâide, 45

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kapak ~ 5 yıl önce
gidene kapak olsun!
Süleymaniye BaşMd. ~ 5 yıl önce
Bu süleymaniye başmüdürünü sayenizde görmüş kadar olduk. Bence bu süleymaniye başmüdürünün felsefesi bize hiç yabancı gelmedi. kimi örnek almış acaba kerata? benim merak ettiğim şu. Maliki ve talabani nasıl olmuşta bu taklacıyı süleymaniye başmüdürlüğünden almamış? oysaki taa malikiden önceki başbakan zamanında süleymaniye başmüdürü olmuştu. Sonradanda malikinin şakşakçısı oldu. havacılık camiasında olunca hiç bişey gizli kalmıyo ve haberler sınırötesine aşıyo. duyduğumuza göre ülkesinde en büyük taklacı ödülüne aday gösterilmiş vicdanlarda. hatta şansı o kadar fazlaymış ki, yanına rakip bile çıkmamış koca ülkede. Mazlumların ahında boğulması üzerine herkesin bedduasını almış. Sahte vatanperver bile olmuş kendisi. Kurdurduğu darağaçlarında zulmün abidesi, adaletsizliğin mimarı olmuş. Şükredelimki türkiyemizde böyle başmüdürler yok! süleymaniye başmüdürünün ise, canı cehenneme!..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kalemine sağlık ~ 5 yıl önce
Mesajlar gayet güzel alındı
abide? ~ 5 yıl önce
Iraktaki öğretmen öğrencisine ,"Personelini özel sektöre ezdiren, satan, önce şikayete gideni haklı gören, şikayete giden heleki bayansa haklı olduğuna sonuna kadar inanan, daireyi her daim viipten yöneten, bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diyen, mazlumların ahını alan, personeline hiç bir şey sormadan darağacına gönderen, Allahtan korkmadığı halde korkarmış gibi yapan, riyayı yaşam felsefesi belleyen, hakkını yediği mazlumlardan helallik almadan arabistana gidene denir öğretmenim" demiş. Meğer bahsettiği ırak devlet hava meydanları süleymaniye başmüdürüymüş! ve yıllarca hiç dilden! düşmemiş, ve riyanın, zulmün sembolü olup efsaneleşmiş, haber sitelerinde abide! leştirilmiş, taa ankaralarda anlatılır olmuş! İyiki bizde böyle başmüdür yokmuş! diyerek şükretmemiz lazım!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000