30 Mart 2011, Çarşamba 13:56:03

ER-AH İLE BİR 'İLK'İ YAŞADILAR

Antalya Akdeniz Üniversitesi Sivil Havacılık bölümü öğrencileri ilk uçuş deneyimlerini ER-AH uçuş okuluna düzenlenen gezi esnasında simülatörde gerçekleştirdi.
  • 'ilk' lerin okulu...biz oğrencıleri olarak alışık oldugumuz bir durum.bır işletme sadece ticareti düşünmeyip havacı denildiginde ahlak pilotaj bilgisi ve eğitimiyle emniyetten ödün vermeden yetiştirdiği biz öğrencileri olarak teşekkur ediyoruz.başarılarınızın devamı demiyoruz.devam edicek biliyoruz saygılarımızla..
  • Resimde soldaki sarı gömlekli Bey, Pilot Fatih ERDEM... Kendisi uzun yıllar Hava Trafik Kontrolörlüğü yapmış, son derece kaliteli ve bilgili bir büyüğümüzdür. Bu bilgi ve becerisini orada, pilot adayı arkadaşlarıma aktarma imkanı bulduğu için, hem kendisini hem de ER-AH şirket sahibi ve yöneticilerini canı gönülden tebrik ederim. Biz sizlerin elinizde büyüdük Fatih Abicim öpüyorum...
  • Tebrikler. . Her geçen gün sağladığı planlı, emin ve kararlı büyüme hızıyla yoluna dahada hızlı devam eden ER-AH uçuş ve eğitim akademisi eminizki havacılığımıza daha nice genç neferler kazandıracaktır. Dinamik ve bilgili güncel kadrosu, maddi imkanları ve altyapısı vede akademi kurucusu Erdoğan beyin içten çabalarıyla, vizyon sahibi bir eğitim havacılığa gönül verenleri bekliyor. Başarılarının ve örnek çizginin devamını dileriz ER-AH. Tebrikler ve yolun açık olsun..
  • katkılarıyla öğrencileri bilgilendiren burhan bey'e tesekkur ederiz...

Gezi esnasında uçuş okulu sahibi Erdoğan Cabıllıoğlu, Pilot Fatih Erdem, Kalite Müdürü Betül Öncü ve diğer eğitmenler eşilik ederek bilgi verdiler.

Öğrencilerin havacılık sektörü ve staj olanakları ile ilgili detaylı bilgi aldığı gezi, Sivil Havacılık bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Özer Alpar ile DHMİ Antalya Havalimanı emekli başmüdürü Burhan Tiryaki nezaretinde gerçekleştirildi.

ER-AH İLE BİR 'İLK'İ YAŞADILAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
'ilk' lerin okulu...biz oğrencıleri olarak alışık oldugumuz bir durum.bır işletme sadece ticareti düşünmeyip havacı denildiginde ahlak pilotaj bilgisi ve eğitimiyle emniyetten ödün vermeden yetiştirdiği biz öğrencileri olarak teşekkur ediyoruz.başarılarınızın devamı demiyoruz.devam edicek biliyoruz saygılarımızla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Resimde soldaki sarı gömlekli Bey, Pilot Fatih ERDEM... Kendisi uzun yıllar Hava Trafik Kontrolörlüğü yapmış, son derece kaliteli ve bilgili bir büyüğümüzdür. Bu bilgi ve becerisini orada, pilot adayı arkadaşlarıma aktarma imkanı bulduğu için, hem kendisini hem de ER-AH şirket sahibi ve yöneticilerini canı gönülden tebrik ederim. Biz sizlerin elinizde büyüdük Fatih Abicim öpüyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tebrikler. . Her geçen gün sağladığı planlı, emin ve kararlı büyüme hızıyla yoluna dahada hızlı devam eden ER-AH uçuş ve eğitim akademisi eminizki havacılığımıza daha nice genç neferler kazandıracaktır. Dinamik ve bilgili güncel kadrosu, maddi imkanları ve altyapısı vede akademi kurucusu Erdoğan beyin içten çabalarıyla, vizyon sahibi bir eğitim havacılığa gönül verenleri bekliyor. Başarılarının ve örnek çizginin devamını dileriz ER-AH. Tebrikler ve yolun açık olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
katkılarıyla öğrencileri bilgilendiren burhan bey'e tesekkur ederiz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000