04 Haziran 2016, Cumartesi 12:01:02

DHMİ’nin skandal müdürü tayin edildi

Skandal uygulamalarıyla dikkat çeken DHMİ Uşak Havalimanı Müdürü Uğur Yalvaç, Esenboğa Havalimanı şube müdürlüğü görevine getirildi. Yalvaç’tan boşalan koltuğa hangi isim atandı?
  • Bu beyin özürlü hilkat garibesi zavallı yaratık gitti gideli havalimanına huzur geldi. Kadında beyin yoktu adı yöneticiydi yönetilen kendisiydi.Su tesisatcısı tarafından yönetiliyordu. tesisatcı kendisini parmağında evirip çeviriyordu.En sonunda olan oldu.Kim kimden ne istedi nerde istedi bilinmez :))))) bir şeyler oldu. birbirine düştüler. kumpascı çete danışmacı dilber onursuz tesisatçı Beyinsiz müdüre birbirine girdiler ses kayıtları şantajlar ortalıkta toz duman oldu ve çadır karıştı. Dün can ciğer olanlar bu gün düşman oluverdiler iş bitti mi bitmedi daha neler duyacağız bekleyin görün.....
  • su tesisatçısı olayın aslını yazmış. bu kadın memur olabilecek kapasitede bile değil. aslında kuruma temizlikçi yapıp izmarit toplattırmak lazım. mobing uygulamayı seven psikolojisi sorunlu biriydi.
  • Uğurcum neyinin gücüyle kapağı Esenboğa ya attin bilmiyorum ama döşünün kılını çekeceğin çok fazla insan olgunu biliyorum.
  • Kimse Esat Koçak in numarası nedir nasıl oldu da alelacele müdür yapıldı diye sormuyor. Yeni bakan hızlı çıktı Ulaştırma Bakanlığında Bin'ali ye rağmen Erzincan devri aut Kars devri in

Yeni Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın memleketi Kars Harakani Havalimanı Müdürü Fevzi Akdeniz, Uşak Havalimanı müdürlüğü görevine atandı.

Akdeniz’in yerine ise Kars Havalimanı Teknik Şef vekili Esat Koçak getirildi.

Uşak Havalimanı Müdürü Uğur Yalvaç ise Esenboğa Havalimanı nöbetçi  müdürlüğü görevine tayin edildi.  Airporthaber’in gündeme getirdiği skandal uygulamalarıyla uzun süre konuşulan Yalvaç,  havalimanında çalışan personellere çöp ve izmarit toplattırdığı için eleştirilerin hedefindeydi.

İşte o haber:

DHMİ’nin skandal müdürü tayin edildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Ramis Dayı ~ 4 ay önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uğurladık ~ 6 ay önce
su tesisatçısı olayın aslını yazmış. bu kadın memur olabilecek kapasitede bile değil. aslında kuruma temizlikçi yapıp izmarit toplattırmak lazım. mobing uygulamayı seven psikolojisi sorunlu biriydi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DAHASI VAR OKUYUN ~ 5 ay önce
Apar tomar izmire giden tesisatcı acaba her cuma millet camiye gidince temizlikçi kadınla ısı merkezinde ne yapıyordu veya denizli çardaga giden teknik destekten bayanla idari bina nöbetçi amirlikte ne yapıyordu agur hanım açıklasın biliyor neden tesisatçı hakkında soruşturma açılmıyor
Dhmi dhmi ~ 6 ay önce
Uğurcum neyinin gücüyle kapağı Esenboğa ya attin bilmiyorum ama döşünün kılını çekeceğin çok fazla insan olgunu biliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dhmi dhmi ~ 6 ay önce
Kimse Esat Koçak in numarası nedir nasıl oldu da alelacele müdür yapıldı diye sormuyor. Yeni bakan hızlı çıktı Ulaştırma Bakanlığında Bin'ali ye rağmen Erzincan devri aut Kars devri in

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000