13 Şubat 2012, Pazartesi 12:55:07

DHMİ'DEN HATAY AÇIKLAMASI...

Uçuşlara kapatılan Hataya Havaalanı ile ilgili DHMİ açıklamada bulundu...
  • Yağmur sezonu geliyor, baharda çok daha sık kapanacak demektir havaalanı.. yine hesap sorulmuyor, yine turk usulu geçiştiriliyor hatalar.. dağa, denize yapılmış havaalanları tıkır tıkır işlerken, bizdeki havaalanlarını su basıyor..
  • canımızı kimlere emanet ediyoruz
  • bu havaalaninin yapimina karar verenlerin ve onaylayanlarin hepsinin hemen aciga alinmasi ve haklarinda kamu davasi acilmasi gerekiyor.bu yatirimlari kimse cebinden yapmiyor,vatandasin vergileriyle yapiliyor,cok merak ediyorum,hesap sorulacakmi ?
  • SİVRİNİN BİRİ DE İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE GÖLÜNE HAVAALANI PROJESİ ÖNERİYO.NE O HER YAĞMURDA KAPATIP SULAR ÇEKİLİNCE AÇMAK İÇİN Mİ?
DHMİ tarafaından yapılan açıklamada; 

Amik Ovası’nda yaşanan su taşkınları nedeniyle 29 Ocak 2012 tarihinde hava trafiğine kapanan Hatay Havaalanı, geçtiğimiz hafta içerisinde su seviyesinin düşmesiyle birlikte hava trafiğine açılmıştı.
 
Bölgede meydana gelen aşırı yağışların sürmesi ve su seviyesinin tekrar yükselmesi nedeniyle, uçuş güvenliğini tehlikeye atmamak için Hatay Havaalanı 19.02.2012 tarihine kadar hava trafiğine kapatılmıştır.
 
Su tahliye için Valilik, DSİ ve ilgili kuruluşların bölgede ki çalışmaları sürmekte olup, en kısa zamanda Hatay Havaalanı yeniden hava trafiğine açılacaktır.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
DHMİ'DEN HATAY AÇIKLAMASI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 6 yıl önce
Yağmur sezonu geliyor, baharda çok daha sık kapanacak demektir havaalanı.. yine hesap sorulmuyor, yine turk usulu geçiştiriliyor hatalar.. dağa, denize yapılmış havaalanları tıkır tıkır işlerken, bizdeki havaalanlarını su basıyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
canımızı kimlere emanet ediyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bu havaalaninin yapimina karar verenlerin ve onaylayanlarin hepsinin hemen aciga alinmasi ve haklarinda kamu davasi acilmasi gerekiyor.bu yatirimlari kimse cebinden yapmiyor,vatandasin vergileriyle yapiliyor,cok merak ediyorum,hesap sorulacakmi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
SİVRİNİN BİRİ DE İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE GÖLÜNE HAVAALANI PROJESİ ÖNERİYO.NE O HER YAĞMURDA KAPATIP SULAR ÇEKİLİNCE AÇMAK İÇİN Mİ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000