04 Nisan 2012, Çarşamba 17:27:24

DHMİ’DEN GECE İNDİRİMİ YOK!

Atatürk Havalimanı’ndaki yoğunluğa önlem olarak gece uçuş yapacak şirketlere indirimli fiyatlar sunulacağı şeklindeki habere DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal tepki gösterdi.
  • kardeşim senin başın açık diye sana baskı yapılmıyorsa sen de kimseye yapma gereksiz konulara girme. nasıl bi beyin yapınız var sizin anlamıyorum
  • türbanlılar insan değilmi!!! sanane nerde tüebenlı var yok.bu yaptığın suç!!! editörü uyarıyorum eğer böyle HALKI DİN,DİL IRK VE MEZHEP ayrımına sürükleyecek yorumları yayınlamaya devam ederseniz bunun adı özgürlük değil kışkırtma olur.yazan insanın bir anlık öfkesine ortak olup onuda sorumlu tutarsınız.benden demesi.birgün biri alınır görürüm TÜRBANLI KONAKLARINI.
  • Orasının adı halk arasında ataköy konakları değil, türban konakları. Onlar haklı çıkar yakında pisti de kapattırırlar.
  • Şu Ataköyde oturup, pistin başında ev alıp sonra da şikayet edenlere hayret ediyorum. 1960 lardan beri o pist orada. Sen kalk pistin başından ev al, ondan sonra da bu pisti kapatın diye isyan et. Valla inanamıyorum.
DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, bugün Habertürk Gazetesi’nde yer alan, 'Atatürk Havalimanı'nı gece kullanacak havayolu şirketlerine indirim sağlanacağı' şeklindeki haberi yalanladı.

Habertürk Gazetesi'nde sözü edildiği gibi gece 22.00’den sonra havaalanına inecek uçaklara indirimli fiyat uygulannması gibi bir durumun söz konusu olmadığını kaydeden Birdal, "DHMİ’nin böyle bir kararı yok. Bu haberlerin neye dayandırılarak yazıldığını anlamıyorum" diyerek tepki gösterdi.
 
Airport Otel’de düzenlenen çalıştayda sözkonusu haberin kendisine sorulması üzerine açıklama yapan Orhan Birdal, haberi yazan muhabirle de birebir görüşerek söz edildiği şekilde bir uygulamanın kesinlikle bulunmadığını yinelerek tepki gösterdi.
 
Habertürk Gazetesi’nde yer alan haberde, Atatürk Havalimanı’ndaki rötarlara karşı havayolu şirketlerinin gece uçuşlarına teşvik edilmesi için indirimli fiyat uygulanacağı, gece 22.00’den sonra yapılan uçuşlarda indirimli tarifeden faydalandırılacağı öne sürülmüştü.
DHMİ’DEN GECE İNDİRİMİ YOK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 6 yıl önce
kardeşim senin başın açık diye sana baskı yapılmıyorsa sen de kimseye yapma gereksiz konulara girme. nasıl bi beyin yapınız var sizin anlamıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
türbanlılar insan değilmi!!! sanane nerde tüebenlı var yok.bu yaptığın suç!!! editörü uyarıyorum eğer böyle HALKI DİN,DİL IRK VE MEZHEP ayrımına sürükleyecek yorumları yayınlamaya devam ederseniz bunun adı özgürlük değil kışkırtma olur.yazan insanın bir anlık öfkesine ortak olup onuda sorumlu tutarsınız.benden demesi.birgün biri alınır görürüm TÜRBANLI KONAKLARINI.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Orasının adı halk arasında ataköy konakları değil, türban konakları. Onlar haklı çıkar yakında pisti de kapattırırlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Şu Ataköyde oturup, pistin başında ev alıp sonra da şikayet edenlere hayret ediyorum. 1960 lardan beri o pist orada. Sen kalk pistin başından ev al, ondan sonra da bu pisti kapatın diye isyan et. Valla inanamıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000