22 Kasım 2013, Cuma 09:16:01

DHMİ’DEN ANTALYA'YA SÜRPRİZ ATAMA

Çanakkale Havalimanı Müdürü Yücel Besim Aladağ, Antalya Havalimanı Başmüdür Yardımcısı olarak atandı.
  • Güzel düşünen ve paylaşan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum..iftira, yalan ve kötülüklerle yaşayan zavallıları da ALLAH'a havale ettim..ve de zannetmesinler ki hesaplar sadece ahirette görülür..
  • Bence hvci hakli.3 yil boyunca personelle kavga etti.genel mudurluk mudahil olmak zorunda kaldi.hem de kac kez. Simdi otursun antalyada.terfi etmis diye yazanlara guluyorum.hakkinda kac dava var biliyor musunuz.personel tarafindan acilan...
  • Bu konuda bir şey söylemek gerekirse israfa gerek yok tek kelime ile KuRtulDuK Antalya'daki arkadaşlara başarılar
  • Bence de basarili bir yoneticiydi.hatta benim gordugum en iyi meydan muduruydu.o kadar basariliydi ki onu cekemediler.gereksiz yere personel sorun yaratti ve bu sebeple baska yere gitmek zorunda kaldi.

DHMİ Çanakkale Havalimanı Müdürü Yücel Besim Aladağ, 2010 yılından bu yana sürdürdüğü görevini noktaladı. Çanakkale Havalimanı’nda başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Aladağ, Antalya Havalimanı Başmüdür Yardımcılığı görevine atandı.

Önceki gün Aladağ’ın Antalya’ya atanması sebebiyle düzenlenen geceye Çanakkale Havalimanı Mülki İdare Ameri Hüseyin Kulözü, Deniz Helikopter Grup Komutanı Albay Alp Tunalı, Havalimanı Emniyet Şube Müdürü Hakan Göç ve havalimanında görev yapan birçok mesai arkadaşının katıldığı gecede konuşan Yücel, bilgi ve deneyimlerini Antalya Havalimanı için kullanacağını kaydetti.

Yücel Besim Aladağ’dan boşalan göreve ise Gökçeada Havalimanı Müdürü Hasan Pala atandı. 

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olan 44 yaşındaki Yücel Besim Aladağ, 1 çocuk babası.

DHMİ’DEN ANTALYA'YA SÜRPRİZ ATAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

YBA ~ 4 yıl önce
Güzel düşünen ve paylaşan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum..iftira, yalan ve kötülüklerle yaşayan zavallıları da ALLAH'a havale ettim..ve de zannetmesinler ki hesaplar sadece ahirette görülür..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hvci hakli ~ 4 yıl önce
Bence hvci hakli.3 yil boyunca personelle kavga etti.genel mudurluk mudahil olmak zorunda kaldi.hem de kac kez. Simdi otursun antalyada.terfi etmis diye yazanlara guluyorum.hakkinda kac dava var biliyor musunuz.personel tarafindan acilan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hvcı ~ 4 yıl önce
Bu konuda bir şey söylemek gerekirse israfa gerek yok tek kelime ile KuRtulDuK Antalya'daki arkadaşlara başarılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bence ~ 4 yıl önce
Bence de basarili bir yoneticiydi.hatta benim gordugum en iyi meydan muduruydu.o kadar basariliydi ki onu cekemediler.gereksiz yere personel sorun yaratti ve bu sebeple baska yere gitmek zorunda kaldi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000