09 Temmuz 2013, Salı 14:47:35

DHMİ'DE YANGIN.. ALEVLER ÇATIYI SARDI

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Ankara'daki Genel Müdürlük binasında yangın çıktı.
  • nazara geldık apron trafık dernegı
  • Naci naci ne kadar gereksiz yorum yapiyorsun
  • Bu olay araştırılmalıdır.Bu yangına sebebiyet verenler cezalandırılmalıdır.O bina Türk Havacılığının kalbi konumundadır.
  • Bir DHMİ personeli olarak can kaybı olmaması en büyük mutluluğumuz olup tüm kurum personeline geçmiş olsun dileklerimle.Allah beterinden saklasın.

Ankara Konya Yolu’nda bulunan Ulaştırma Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmeleri Genel Müdürlüğü binasının çatı katında meydana gelen yangına itfaiye müdahale ediyor.

Airporthaber'e gelen bilgilere göre, yangının dış cephe kaplaması sırasında çıktığı ve bütün personelin tahliye edildiği  belirtildi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ambulanslarına ek olarak Esenboğa Havalimanı ve Orman Genel Müdürlüğü söndürme araçları da DHMİ'deki yangına müdahale etti.

15.15 itibariyle yangın kontrol altına alındı, soğutma çalışmaları sürüyor.

DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, yangınla ilgili yaptığı kısa açıklamada, yangının çatı kısmında devam eden cephe yenileme çalışmaları sırasında çıkmış olabileceğini sandığını söyledi.

 


DHMİ'DE YANGIN.. ALEVLER ÇATIYI SARDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

apron ~ 5 yıl önce
nazara geldık apron trafık dernegı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
serkan ~ 5 yıl önce
Naci naci ne kadar gereksiz yorum yapiyorsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
naci naci ~ 5 yıl önce
Bu olay araştırılmalıdır.Bu yangına sebebiyet verenler cezalandırılmalıdır.O bina Türk Havacılığının kalbi konumundadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bülent Tuncay ~ 5 yıl önce
Bir DHMİ personeli olarak can kaybı olmaması en büyük mutluluğumuz olup tüm kurum personeline geçmiş olsun dileklerimle.Allah beterinden saklasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000