06 Kasım 2015, Cuma 09:45:45

DHMİ'de 'sivil itaatsizlik' eylemi

Ulaştırma Memur-Sen Sendikası sivil itaatsizlik kararı aldı.
  • bırak sac sakala uğraşmayı can başkan hangi sözüne itibar edelim
  • Boşuna yazıyoruz yorum yapıyoruz.Sayın editörümüz işine gelenleri yayınlıyor işine gelmeyenleri yayınlamıyor.
  • Hergun okula askere gider gibi tras olmak daha uygn ve seviyeli kiyafet giyilerek de isler yapilabilir, hafif kirli sakal ve normal gunluk seviyeli bir serbest kiyafet giyildi diye saygisiz ahlaksiz kominist mi oluyoruz hemen, hergun kumas pantolon utule, gomlek utule uygn kravat bul, degisik takim elbise giy, evli ve olgun arkadaslarn bir sorunu yok tabi yapanlar var nasil olsa, ben normal kiyafetle de devletime milletime amirlerime saygi duyarm sorun olmaz..
  • Ulaştırma Memursen de memursen li mi kaldı ki eksen kayması olsun. Genel Başkanı eski kamusen li...İstanbul Şube Başkanı eski BTS li. Hangisinde memursen ruhu var. Sendika da eksen kaymasının kralı oldu....Nescafe üçü bir arada gibi sendika

Ulaştırma Memur-Sen Sendikası sivil itaatsizlik kararı aldı. Bu karara göre Devlet Hava Meydanları'nda görev yapan sendika üyeleri sakal traşı olmayacak ve kravat takmayacak. Bu kararın demiryolları çalışanları için de geçerli olduğu kaydedildi.

Sendika Başkanı Can Cankesen başkanlığında toplanan sendika yönetimi, sivil itaatsizlik kararı aldı. Kılık kıyafet serbestisi hedefiyle başlatılan itaatsizlik kararı, erkek personele getirilen kısıtlamalara tepki olarak hayata geçirilecek.

Erkekler için belirlenen saç, favori, sakal, bıyık ve kıyafet gibi kısıtlamaların kaldırılması için alınan itaatsizlik kararına göre; erkek personel yasaklara uymaksızın kendi belirleyecekleri kılık kıyafetle işe gidecekler.

Sendika yönetiminin aldığı karar:


 

DHMİ'de 'sivil itaatsizlik' eylemi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (90)

rumuz ~ 2 yıl önce
bırak sac sakala uğraşmayı can başkan hangi sözüne itibar edelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android ~ 3 yıl önce
Boşuna yazıyoruz yorum yapıyoruz.Sayın editörümüz işine gelenleri yayınlıyor işine gelmeyenleri yayınlamıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türkboy ~ 3 yıl önce
Hergun okula askere gider gibi tras olmak daha uygn ve seviyeli kiyafet giyilerek de isler yapilabilir, hafif kirli sakal ve normal gunluk seviyeli bir serbest kiyafet giyildi diye saygisiz ahlaksiz kominist mi oluyoruz hemen, hergun kumas pantolon utule, gomlek utule uygn kravat bul, degisik takim elbise giy, evli ve olgun arkadaslarn bir sorunu yok tabi yapanlar var nasil olsa, ben normal kiyafetle de devletime milletime amirlerime saygi duyarm sorun olmaz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KURUCU ÜYE ~ 3 yıl önce
Ulaştırma Memursen de memursen li mi kaldı ki eksen kayması olsun. Genel Başkanı eski kamusen li...İstanbul Şube Başkanı eski BTS li. Hangisinde memursen ruhu var. Sendika da eksen kaymasının kralı oldu....Nescafe üçü bir arada gibi sendika

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000