17 Eylül 2014, Çarşamba 11:11:06

DHMİ’DE GÖREVDEN ALMALAR DEVAM EDİYOR

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Türkiye’nin değişik yerlerindeki havalimanı müdürlerini görevden almaya veya yerlerini değiştirmeye devam ediyor.
  • sinop havaalanını limanyapmak için gece gündüz çalışanhava limanı müdürünü nöbetçi müdür yapıp yerine işletme şefini sinop hava limanına atanmasını anlamışdeğilim,komşuları olarak nasıl hizmet verdiğnine şahit olduğumuz için evine bile vakit ayıramayan müdürümüz geri göreve döner diye bekliyoruz.
  • İnsanlarda müthiş makam hırsı var. İşin uzmanı olsun olmasın mutlaka makam sahibi olmak istiyor. Eğer Müdürlük adil bir sınavla olsa acaba mevcut müdürlerin kaç tanesi müdür olabilirdi. Siz gece gündüz ders çalışıyorsunuz görevde Yükselme sınavına giriyorsunuz. Şef yada müdür yardımcısı oluyorsunuz sonra bu sınavlara hiç girmeyen biri havadan müdür oluyor.dün emrinizin altında çalışan memur yarın müdürünüz oluyor. Alın size adalet. Üstad Necip Fazıl Kısakürek diyorki: Adalet adalet dediler, bir kişiye dokuz pul, dokuz kişiye bir pul verdiler. Alın size adalet dediler...
  • iktidar olmak bu olsa gerek ! hükümet valieri onun alt müdürlüğü müdürlerini -istediği gibi- değiştiriyor
  • Konya havalimanı müdürü İlhami Şimşek idi İlhami Şimşek Dalamana tayin oldu Bahadır Aydınlı uzman oılarak Konya havalimanında görev yapıyor Konyaya Nail Sapasağlam geldi mdr olarak

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Türkiye’nin değişik yerlerindeki havalimanı müdürlerini görevden almaya veya yerlerini değiştirmeye devam ediyor. Tam okulların başladığı günde yapılan görev yerleri değişimleri ve görevden almalar şaşkınlıkla karşılandı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Konya Havalimanı, Batman Havalimanı ve Sinop Havalimanı müdürlerini görevden aldı. Okulların açıldığı gün alınan bu karar şaşkınlıkla karşılanırken Konya Havalimanı Müdürü Bahadır Aydınlı’nın, Bakan Lütfi Elvan’ın talimatı üzerine alındığı öğrenilirken; Aydınlı’nın Dalaman Havalimanı nöbetçi meydan müdürlüğüne atandığı öğrenildi. Bahadır Aydınlı'dan boşalan Konya Havalimanı müdürlüğüne İlhami Şimşek getirildi. Şimşek, Merzifon Havalimanı'nda görev yapıyordu.

Batman Havalimanı’nda dört yıldır başarılı bir şekilde müdürlük yapan Erol Yılmaz ise, Erzurum Havalimanı’na atandığı kaydedildi. Çok sayıda takdirnamesi bulunan Erol Yılmaz’ın görevden alınma gerekçesi açıklanmazken, müdürün okullar başlar başlamaz görevden alınması üzerine düzeltme istediği, düzeltme yapılmazsa hukuki yollara başvuracağı iddia edildi.

Sinop Havalimanı müdürü de görevden alınmalardan nasibini aldı.

©Airporthaber.com

DHMİ’DE GÖREVDEN ALMALAR DEVAM EDİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (65)

İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
sinop havaalanını limanyapmak için gece gündüz çalışanhava limanı müdürünü nöbetçi müdür yapıp yerine işletme şefini sinop hava limanına atanmasını anlamışdeğilim,komşuları olarak nasıl hizmet verdiğnine şahit olduğumuz için evine bile vakit ayıramayan müdürümüz geri göreve döner diye bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adalet ~ 4 yıl önce
İnsanlarda müthiş makam hırsı var. İşin uzmanı olsun olmasın mutlaka makam sahibi olmak istiyor. Eğer Müdürlük adil bir sınavla olsa acaba mevcut müdürlerin kaç tanesi müdür olabilirdi. Siz gece gündüz ders çalışıyorsunuz görevde Yükselme sınavına giriyorsunuz. Şef yada müdür yardımcısı oluyorsunuz sonra bu sınavlara hiç girmeyen biri havadan müdür oluyor.dün emrinizin altında çalışan memur yarın müdürünüz oluyor. Alın size adalet. Üstad Necip Fazıl Kısakürek diyorki: Adalet adalet dediler, bir kişiye dokuz pul, dokuz kişiye bir pul verdiler. Alın size adalet dediler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iktidar ~ 4 yıl önce
iktidar olmak bu olsa gerek ! hükümet valieri onun alt müdürlüğü müdürlerini -istediği gibi- değiştiriyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ozan ~ 4 yıl önce
Konya havalimanı müdürü İlhami Şimşek idi İlhami Şimşek Dalamana tayin oldu Bahadır Aydınlı uzman oılarak Konya havalimanında görev yapıyor Konyaya Nail Sapasağlam geldi mdr olarak

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000