27 Temmuz 2011, Çarşamba 10:24:53

DHMİ’DEN TARTIŞILACAK ‘ALKOL’ KARARI

Devlet Hava Meydanları İşletmesi, Florya’da bulunan sosyal tesislerde içki kullanımını yasakladı. Yasağa gerekçe olarak ne gösterildi?
  • Ne ararsın Tanrı ile aramda Sen kimsin ki orucumu sorarsın? Hakikaten gözün yoksa haramda Başı açığa neden türban sorarsın? Rakı, şarap içiyorsam sana ne Yoksa sana bir zararı, içerim İkimiz de gelsek kıldan köprüye Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim. Esir iken mümkün müdür ibadet Yatıp kalkıp Atatürk'e dua et... Senin gibi dürzülerin yüzünden Dininden de soğuyacak bu millet ....... Saygilar..
  • tesislerin işletmesini daha önceden olduğu gibi özel şirkete verilirse bu olaylar aşılır tabii.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Ayyaşlar kızmış galiba. Haydi başka meyhaneye... Hayatınız o kadar saçma ve kendiniz de o kadar sıkıcısınız ki, beyniniz uyuşmadan, kendinizi unutmadan mutlu olamıyorsunuz. Arada sırada özel bir akşamda, ölene kadar sarhoş olmadan hafif çakır keyif olmayı bunun dışında tutuyorum. Ama oraya gidenler daha çok beyin uyuşturma ihtiyacı için gittiğinden aynı şey değil. Birisi bağımlık.
Devlet Hava Meydanları İşletmesi, çok tartışılacak bir karara imza attı. Devlet Hava Meydanları İşletmesi personelinin kullanımı için uzun yıllardır hizmet veren Florya’daki DHMİ Sosyal Tesisleri’nde yıllardır alışılan bir uygulama kaldırıldı. Tesislerde bundan böyle alkollü içecek servisi yapılmayacak.


DHMİ İç Denetim Kurulu’nun denetimi sonrasında aynı zamanda eğitim kurumu olarak göründüğü gerekçesiyle sosyal tesislerde alkollü içecek servisi yapılmaması kararı alındı.

Tesislerde alkol yasağı 25 Temmuz’tan itibaren uygulanmaya başladı. Airporthaber'in edindiği bilgiye göre, yasak kararı tesiste belirli yerlere asılarak müşterilere duyuruldu.

DHMİ personelinin kullanımı için kurulan tesislerden çalışanlar indirimli olarak faydalanabiliyor. DHMİ çalışanları özel davet ve organizasyonlarını bu tesislerde emsallerine göre çok uygun ücretler ödeyerek gerçekleştirebiliyor. Tesislerde konulan içki yasağına personelin nasıl tepki vereceği merakla bekleniyor.
DHMİ’DEN TARTIŞILACAK ‘ALKOL’ KARARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (82)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ne ararsın Tanrı ile aramda Sen kimsin ki orucumu sorarsın? Hakikaten gözün yoksa haramda Başı açığa neden türban sorarsın? Rakı, şarap içiyorsam sana ne Yoksa sana bir zararı, içerim İkimiz de gelsek kıldan köprüye Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim. Esir iken mümkün müdür ibadet Yatıp kalkıp Atatürk'e dua et... Senin gibi dürzülerin yüzünden Dininden de soğuyacak bu millet ....... Saygilar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tesislerin işletmesini daha önceden olduğu gibi özel şirkete verilirse bu olaylar aşılır tabii.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ayyaşlar kızmış galiba. Haydi başka meyhaneye... Hayatınız o kadar saçma ve kendiniz de o kadar sıkıcısınız ki, beyniniz uyuşmadan, kendinizi unutmadan mutlu olamıyorsunuz. Arada sırada özel bir akşamda, ölene kadar sarhoş olmadan hafif çakır keyif olmayı bunun dışında tutuyorum. Ama oraya gidenler daha çok beyin uyuşturma ihtiyacı için gittiğinden aynı şey değil. Birisi bağımlık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000