04 Kasım 2010, Perşembe 15:18:08

"DHMİ VE Y.İ.D HAVALİMANLARI" KONULU PANEL DÜZENLENDİ

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı tarafından düzenlenen "DHMİ ve Y.İ.D Havalimanları" konulu seminer Akdeniz Üniversitesi kampüsünde gerçekleştirildi.
  • burhan bey emekli olalı cok zaman oldu fakat havacılıktan hiç bir zaman kopmadı ve halen yurtiçi yurtdışı projelerde halen bulunmakta ve danışmanlık yapmaktadır fakat eski dost siz bunları farkedemediğinize göre havacılıktan çoktan kopmuşsunuz...
  • dersimize gelip bizi bilgilendirdiği için Burhan Bey'e kendi adıma ve Ayla arkadaşım adına tşkrlerimizi sunarız...
  • bende arkadaşlara katılıyorum bu seminer sivil hava ulaştırma öğrencileri için çok bilgilendirici oldu . Bölüm hakkında ve havalimanları hakkında çok bilgi edindik. Bu semineri bize düzenleyen Özer ALPAR Hocamıza ve bu seminere katılıp verdiği bilgiler için Burhan Bey'e teşkkürlerimi sunarım.
  • Burhan Bey'e bizlere vermiş olduğu önemli bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim.. Bizler için, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı öğrencileri için çok faydalı olmuştur.. Aynı zamanda bizlere verilen bu seminerler için büyük emeği geçen Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Dr. Özer Alpar hocamıza da teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım..
Eski DHMİ Başmüdürü ve çeşitli havataksi şirketlerinin genel müdürlüğünü yapan Burhan Tiryaki, Akdeniz Üniversitesi Sivil Havacılık Bölümü öğrencilerine verdiği seminerde DHMİ İşletmesi ve Yap, İşlet, Devret modelleri üzerinde bilgilendirmeler yaptı. Akdeniz Üniversitesi Mezunu olan Tiryaki kendi okulunda bir seminer vermenin ve havacılığı yeni nesillere tanıtmanın 27 yıl hizmet verdiği DHMİ Genel Müdürlüğü’nü öğrencilere tanıtmanın mutluluğunuda öğrencilerle birlikte yaşadı.

Toplam 74 öğrencinin katıldığı seminerin sonunda soru cevaplara yer verilirken, Akdeniz Üniversitesinde bu bölümün açılmasında emeği geçen Doç. Dr. İrfan Özcan ve Öğ. Grv. Dr. Özer Alpara’ya da teşekkürlerini ileten Tiryaki, panelin sonunda ayakta alkışlandı.

"DHMİ VE Y.İ.D HAVALİMANLARI" KONULU PANEL DÜZENLENDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 7 yıl önce
burhan bey emekli olalı cok zaman oldu fakat havacılıktan hiç bir zaman kopmadı ve halen yurtiçi yurtdışı projelerde halen bulunmakta ve danışmanlık yapmaktadır fakat eski dost siz bunları farkedemediğinize göre havacılıktan çoktan kopmuşsunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
dersimize gelip bizi bilgilendirdiği için Burhan Bey'e kendi adıma ve Ayla arkadaşım adına tşkrlerimizi sunarız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bende arkadaşlara katılıyorum bu seminer sivil hava ulaştırma öğrencileri için çok bilgilendirici oldu . Bölüm hakkında ve havalimanları hakkında çok bilgi edindik. Bu semineri bize düzenleyen Özer ALPAR Hocamıza ve bu seminere katılıp verdiği bilgiler için Burhan Bey'e teşkkürlerimi sunarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Burhan Bey'e bizlere vermiş olduğu önemli bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim.. Bizler için, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı öğrencileri için çok faydalı olmuştur.. Aynı zamanda bizlere verilen bu seminerler için büyük emeği geçen Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Dr. Özer Alpar hocamıza da teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000