10 Ekim 2014, Cuma 15:03:54

DHMİ O ŞARTI KALDIRDI

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ), hava trafik kontrolörü alacağına ilişkin yaptığı duyurusunda değişikliğe gitti.
  • okullularla alaksı yok olayın baslık yanlış lisansı olanlara tekrar sans veriliyor hepsi bu
  • yabancı yorumcular gelsin, ispanyol olur fransız olur farketmez yabancı yorumcu şart.
  • yabancı da alsın kendi verdiği talimatı unutan, rutinin dışında olaylar gelişince eli ayağına dolanan, ingilizce konuşucam diye işi abartıp ne dediği anlaşılmayan, kafasını çalıştırmadığında işleri karıştırıp milleti fırçalamaya kalkan, pas uçarken de kendini uçağın sahibi sanan tipler alınacaksa, almasınlar. arab ülkelerinde takır takır işleri götüren yabancılar var. ispanyolu bile var... biz de bunlardan alalım.
  • Yeni nesillerde daha üstün kalite oluşturacağına tam bir mehteran takımı yürüyüşü tadında hareket olmuş yine. Bu millet bu kafayla kaldıkça daha çok devlet yıktırır, devlet kurdurur. Medeniyeti sonradan öğrenen toplumların bile tarihi sizin tarihinizi geçti siz bir türlü geri geri gitmeyi durdurup ileri doğru ivmelenemediniz. Nedir bu akıl tutulması anlayamadık. Eğitim bu ülkede altı en çok deşilen sistem olursa, insanlar Bilim alanı yerine İmam Hatibe yönlendirilirse, yakında minareye çıkmakla kuleye çıkmayı da aynı kefeye koyar bu mendeburlar. Cleared to Land inşallah.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ), hava trafik kontrolörü alacağına ilişkin yaptığı duyurusunda değişikliğe gitti.

Sadece hava trafik kontrolörlüğü eğitimi veren okullardan alım yapacağını duyuran DHMİ, bu kararını revize etti. Yeni düzenleme sonrası diğer lisans bölümlerinden mezun olanların ve bir sebeple kontrolörlükten ayrıldıktan sonra geri dönmek isteyenlerin dönüşünün önü açıldı.

İşte DHMİ'nin revize ettiği o açıklama:

08.09.2014 Tarihinde yayımlanan Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Asistan-Stajyer Hava Trafik Kontrolörü pozisyonlarına ilişkin sınav giriş duyurusunda “Asistan Hava Trafik Kontrolör adayları için” başlıklı kısmın (d) bendinde parantez içinde yer alan (Hava Trafik Kontrol eğitimi veren yükseköğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olan adaylar için geçerlidir) ifade ilan metninden çıkarılmıştır.

Asistan Hava Trafik Kontrolörü pozisyonu için müracaatlar 20.10.2014 tarihi mesai bitimine kadar uzatılmıştır. 

DHMİ O ŞARTI KALDIRDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
okullularla alaksı yok olayın baslık yanlış lisansı olanlara tekrar sans veriliyor hepsi bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
for haters ~ 4 yıl önce
yabancı yorumcular gelsin, ispanyol olur fransız olur farketmez yabancı yorumcu şart.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yabancı gelsin ~ 4 yıl önce
yabancı da alsın kendi verdiği talimatı unutan, rutinin dışında olaylar gelişince eli ayağına dolanan, ingilizce konuşucam diye işi abartıp ne dediği anlaşılmayan, kafasını çalıştırmadığında işleri karıştırıp milleti fırçalamaya kalkan, pas uçarken de kendini uçağın sahibi sanan tipler alınacaksa, almasınlar. arab ülkelerinde takır takır işleri götüren yabancılar var. ispanyolu bile var... biz de bunlardan alalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehteran ~ 4 yıl önce
Yeni nesillerde daha üstün kalite oluşturacağına tam bir mehteran takımı yürüyüşü tadında hareket olmuş yine. Bu millet bu kafayla kaldıkça daha çok devlet yıktırır, devlet kurdurur. Medeniyeti sonradan öğrenen toplumların bile tarihi sizin tarihinizi geçti siz bir türlü geri geri gitmeyi durdurup ileri doğru ivmelenemediniz. Nedir bu akıl tutulması anlayamadık. Eğitim bu ülkede altı en çok deşilen sistem olursa, insanlar Bilim alanı yerine İmam Hatibe yönlendirilirse, yakında minareye çıkmakla kuleye çıkmayı da aynı kefeye koyar bu mendeburlar. Cleared to Land inşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000