19 Temmuz 2012, Perşembe 11:00:44

DHMİ BU ÇİLEYE NEDEN ÇARE BULMAZ

Erzurum Havalimanı’nda Nisan ayından bu yana tamir edilemeyen asansör yüzünden hava trafik kontrolörleri 179 basamaklı kuleye inip çıkıyor, yetkililer ise aylardır kılını kıpırdatmıyor...
  • Başkasının aldığı parada gözü olan kişinin kendisine hayrı var mıdır ki o kişiden başkasına hayır gelsin. Aldığı parayı beğenmeyip işini yapmayan arkadaş sen kul hakkı nedir bilir misin ? Senin devletten aldığın o maaşta kaç yetimin hakkı var hiç düşündün mü? Şu mübarek Ramazan günü dua ediyorum ki Allah size izan, insaf versin, gözünüzü doyursun, ıslah etsin inşallah.
  • 7ooo lira alıyorlarlarsa yürüsünler tabi yaptırtmayanları tebrik ederim. aferim size.
  • müneccimlikle alakası yok kardeşim akıl işi sadece emin ol... senin aldığın parada türkiye de iyi para şükür et...
  • Maasa laf söyleyene hemen gözün mü var deniliyor.7000 lira maas icin günde 7000 merdiven cikan cikar memlekette.Herseye aglanip sizlaniyorlar.Istanbul Antalya Sabiha yada yogun bir liman olsa anlarimda Erzurum'da günde kac inis kalkis var? Yata yata 7000.Oh ne ala memleket.

Erzurum Havalimanı’nda görev yapan hava trafik kontrolörleri aylardır merdiven çilesi çekiyor. Görev yerleri olan kuleye çıkabilmek için Nisan ayından bu yana asansörü kullanamayan kontrolörler, dakikalarca merdiven çıkıyor.

35 metre yüksekliğindeki kuleye çıkabilmek için tam 179 basamak çıkan kontrolörler, görev yerlerine ulaştıklarında bitkin düşüyor.

Aylardır bu sorunun bilinmesine rağmen DHMİ tarafından bir türlü bozuk asansörün tamir edilmemesine ise tepki yağıyor.

Üst seviyede dikkat gerektiren bir iş yapan hava trafik kontrolörleri, bozuk asansörün yapılamamasından dolayı kuleye çıkarken yorgun düştüklerini ve bunun da günlük iş performanslarına olumsuz yansıdığını söyleyerek şikayetlerini dile getiriyorlar.

Bazı kontrolörler, “ Yemek arasında bile bir kez daha çıkmak zor olacağı için kuleden inmek istemiyoruz.” diyerek tepkilerini dile getirse de DHMİ yetkililerinin bu önemli sorunu bir türlü çözüme kavuşturmaması tepkilerin daha da artmasına neden oluyor.

©AirportHaber

DHMİ BU ÇİLEYE NEDEN ÇARE BULMAZ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Para ~ 6 yıl önce
Başkasının aldığı parada gözü olan kişinin kendisine hayrı var mıdır ki o kişiden başkasına hayır gelsin. Aldığı parayı beğenmeyip işini yapmayan arkadaş sen kul hakkı nedir bilir misin ? Senin devletten aldığın o maaşta kaç yetimin hakkı var hiç düşündün mü? Şu mübarek Ramazan günü dua ediyorum ki Allah size izan, insaf versin, gözünüzü doyursun, ıslah etsin inşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tebriikler ~ 6 yıl önce
7ooo lira alıyorlarlarsa yürüsünler tabi yaptırtmayanları tebrik ederim. aferim size.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy ~ 6 yıl önce
müneccimlikle alakası yok kardeşim akıl işi sadece emin ol... senin aldığın parada türkiye de iyi para şükür et...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Maasa laf söyleyene hemen gözün mü var deniliyor.7000 lira maas icin günde 7000 merdiven cikan cikar memlekette.Herseye aglanip sizlaniyorlar.Istanbul Antalya Sabiha yada yogun bir liman olsa anlarimda Erzurum'da günde kac inis kalkis var? Yata yata 7000.Oh ne ala memleket.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000