29 Ocak 2015, Perşembe 13:24:08

DHMİ ARTIK CEP TELEFONUNDA...

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğünün mobil uygulamasıyla uçuşların gerçekleşme, gecikme, iptal gibi anlık durum bilgileri cep telefonu kullanıcılarına ulaştırılacak.
  • Adamlar yapmış kardeşim. İşiniz sadece eleştirmek. Yap desen anca laf yaparsınız. Bir işe yaşadığınız yok.
  • Süper hızlı çalışıyor. Sağol DHMİ
  • DHMİ uygulaması yerine ak-progapanda uygulaması demek daha uygun. Havacılık çalışanları ve yolcuların ihtiyaç duyabileceği bilgilerden çok malum partinin propagandası var. O verilen bilgilerin de güncelliğini araştırmak lazım. Kurmamla silmem bir oldu. Çağdaş dünyanın benzer kurumlarının internet sitelerine ve mobil uygulamalarına bakın ve tipik bir Ortadoğu ülkesinde yaşadığımızı bir kez daha anlayın.
  • Hemen de açıklama yapılmış alt bölümde buradaki bilgilerden kaynaklı mağduriyetten sorumlu değiliz diye. O zaman neden yayımlıyorsunuz...

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğünün mobil uygulamasıyla uçuşların gerçekleşme, gecikme, iptal gibi anlık durum bilgileri cep telefonu kullanıcılarına ulaştırılacak. Kullanıcılar, ayrıca havalimanlarının pist, apron, taksi yolu, günlük meteorolojik ve genel durum bilgilerinden de haberdar olacak.

DHMİ Genel Müdürlüğünün internet sitesindeki duyuruya göre, kuruluşun mobil uygulaması, AppStore, Android ve Windows Markette yayınlandı. Kullanıcılar, kendi işletim sistemlerine uyumlu hazırlanan uygulamayı ücretsiz olarak cihazlarına indirebilecek. DHMİ Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı programcıları tarafından hazırlanan uygulamada, kuruluşla ilgili haber, video ve duyurular okunup izlenebilecek.

Uygulamayla uçuşların gerçekleşme, gecikme, iptal gibi anlık durum bilgileri kullanıcılara ulaştırılacak. Bunun yanı sıra havalimanlarının pist, apron, taksi yolu, günlük meteorolojik ve genel durum bilgilerinden de kullanıcılar haberdar olacak.

DHMİ ARTIK CEP TELEFONUNDA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Adamlar yapmış kardeşim. İşiniz sadece eleştirmek. Yap desen anca laf yaparsınız. Bir işe yaşadığınız yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Süper hızlı çalışıyor. Sağol DHMİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tayyareci ~ 3 yıl önce
DHMİ uygulaması yerine ak-progapanda uygulaması demek daha uygun. Havacılık çalışanları ve yolcuların ihtiyaç duyabileceği bilgilerden çok malum partinin propagandası var. O verilen bilgilerin de güncelliğini araştırmak lazım. Kurmamla silmem bir oldu. Çağdaş dünyanın benzer kurumlarının internet sitelerine ve mobil uygulamalarına bakın ve tipik bir Ortadoğu ülkesinde yaşadığımızı bir kez daha anlayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Hemen de açıklama yapılmış alt bölümde buradaki bilgilerden kaynaklı mağduriyetten sorumlu değiliz diye. O zaman neden yayımlıyorsunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000