18 Eylül 2009, Cuma 11:18:29

"BÜTÜN TEDBİRLER ALINDI"

Antalya Havalimanı'ndan terminallerin birleşmesi ile ilgili bir bildiri yayınladı...
  • tamam CANIM anladım :)))
  • günümüzdeki bu yuvarlak dünyanın ve içinde yaşayan insanların gün geçtikçe kişisel çıkarları,hırsları,egoları ve maddeye taparcasanı yaptıkları ve bunu yaparkende kimsenin gözyaşına bakmadan ve insanı insan yapan değerleri hiç düşünmeden yaptıkları için bu kişiler ve buna benzer kişiler başa gelir.günümüzde kaç tane insan bana gösterebilirsinki gerçekten yüreğiyle,bilgisiyle ve insanı insan yapan duyguları ve değerleriyle gelmiş başa.heleki bizim gibi 3 .dünya ülkesinde.heryerde torpilcilik,adamcılık olduğu sürece.gelebirmi ?normal biri bile başa gelemezken hele adam gibi adam olan zaten gelemez, getirmezler.işlerine gelmez.başa gelmek için yay gibi olmak lazım, kişiliğininde buna müsait olması lazım.ok gibi düz olmamak lazım.anladınmı canm
  • Bu yazıma neden bu kadar agresifçe yaklaştığını anlayamadım. Ben sadece kişileri mezuniyetine göre değerlendirilmemesi gerektiğini yazmıştım... Ayrıca beni ne tav ilgilendiriyor nede bir başkası öğrenmeme gerek yok. Bende lise mezunuyum diyorsun havalimanında ki çoğu kişiden daha ADAMIM diyorsun sen neden başta değilsin peki hiç düşündün mü?
  • adam olmak öyle hikayeyle masalla,misalla olmaz.dediklerinle ve dediklerini yapmakla olur. herşeyi kendine göre yontmakla olmaz.kendine çuvaldızı, sonra karşıdakine iğneyi batırmakla olur.adam olabilmek her yiğidin harcı değildir.hele bu devirde hiç değil.ama şunu bilki ben dediklerimle ve yaptıklarımla senin adam diye bildiğin çoğu adamdan adamım.merak etme canım.

İşte Antalya'dan gelen o açıklama;

Fraport IC İçtaş Antalya Havalimanı Terminal Yatırım ve İşletmeciliği A.Ş. (ICF Airports) ile Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) arasında akdedilen kira sözleşmesi gereği; 23 Eylül 2009 Çarşamba günü saat 00:01 itibariyle Antalya Havalimanı 2. Dış Hatlar Terminali ve mütemmimleri, Antalya Havalimanı 1. Dış Hatlar Terminali, İç Hatlar Terminali, CIP Terminali, VIP ve mütemmimlerini 15 yıl süresince işletecek olan Fraport IC İçtaş Antalya Havalimanı Terminal Yatırım ve İşletmeciliği A.Ş.’ye (ICF Airports) devredilecektir.

Antalya Havalimanı 1. Dış Hatlar Terminali işletmecisi ICF Airports, söz konusu devir teslim öncesi, esnası ve sonrasında oluşabilecek her türlü aksaklığı bertaraf etmek amacıyla gerekli önlemleri alarak, ilgili alt yapı çalışmalarını tamamlamıştır.  Devir teslim esnasında değişecek olan alt işletmecilerin de yeni operasyona göre düzenlemeleri sonlandırılmıştır.

Devir teslim sürecini takiben, Antalya Havalimanı 2. Dış Hatlar Terminali de operasyon yoğunluğuna uyumlu olacak şekilde yolcu, havayolu ve tur operatörlerine hizmet vermeye devam edecektir.

23 Eylül 2009 tarihinden itibaren 15 yıl süresince Antalya Havalimanı terminallerini işletecek olan ICF Airports yönetimi, Antalya Havalimanı’nın, yolculara ve iş ortaklarına verdiği hizmetlerin aksamaması için her türlü tedbiri almıştır.

Siz değerli basın mensuplarının nezdinde kamuoyuna saygıyla duyurulur.

"BÜTÜN TEDBİRLER ALINDI"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
tamam CANIM anladım :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
günümüzdeki bu yuvarlak dünyanın ve içinde yaşayan insanların gün geçtikçe kişisel çıkarları,hırsları,egoları ve maddeye taparcasanı yaptıkları ve bunu yaparkende kimsenin gözyaşına bakmadan ve insanı insan yapan değerleri hiç düşünmeden yaptıkları için bu kişiler ve buna benzer kişiler başa gelir.günümüzde kaç tane insan bana gösterebilirsinki gerçekten yüreğiyle,bilgisiyle ve insanı insan yapan duyguları ve değerleriyle gelmiş başa.heleki bizim gibi 3 .dünya ülkesinde.heryerde torpilcilik,adamcılık olduğu sürece.gelebirmi ?normal biri bile başa gelemezken hele adam gibi adam olan zaten gelemez, getirmezler.işlerine gelmez.başa gelmek için yay gibi olmak lazım, kişiliğininde buna müsait olması lazım.ok gibi düz olmamak lazım.anladınmı canm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu yazıma neden bu kadar agresifçe yaklaştığını anlayamadım. Ben sadece kişileri mezuniyetine göre değerlendirilmemesi gerektiğini yazmıştım... Ayrıca beni ne tav ilgilendiriyor nede bir başkası öğrenmeme gerek yok. Bende lise mezunuyum diyorsun havalimanında ki çoğu kişiden daha ADAMIM diyorsun sen neden başta değilsin peki hiç düşündün mü?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
adam olmak öyle hikayeyle masalla,misalla olmaz.dediklerinle ve dediklerini yapmakla olur. herşeyi kendine göre yontmakla olmaz.kendine çuvaldızı, sonra karşıdakine iğneyi batırmakla olur.adam olabilmek her yiğidin harcı değildir.hele bu devirde hiç değil.ama şunu bilki ben dediklerimle ve yaptıklarımla senin adam diye bildiğin çoğu adamdan adamım.merak etme canım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000