29 Kasım 2016, Salı 17:04:43

Bodrum Başmüdürü görevi bırakıyor

Bodrum Milas Havalimanı'na 2014 yılı sonunda atanan Başmüdür Vedat Atabek, bu hafta görevi bırakacağını açıkladı.
  • hayirli olsun emeklilik yasaminda mutluluk ve saglik dolu günler temennisiyle esen kal
  • Babacan búyúk adam yolun açík olsun hakkím helal olsun.
  • Vedat bey sizinle Bodrum Havalimnında tanışma fırsatım oldu . Beraber çalıştığımız dönemde olumlu yaklaşım ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim .Hayırlı olsun iyi bir emeklilik geçirmenizi dilerim .Şansınız,Bahtınız,Yolunuz açık olsun
  • Senin için hayırlısı olsun yakışıklı abim. Saygı ve sevgilerimle.

Bodrum Milas Havalimanı'na 2014 yılı sonunda atanan Başmüdür Vedat Atabek, bu hafta görevi bırakacağını açıkladı.

Atabek, çalışma arkadaşlarına yönelik yayınladığı mesajda emeklilik nedeniyle DHMİ'deki görevini 1 Aralık itibariyle bırakacağını ifade etti.

İşte Atabek'in mesajı;

Değerli mesai arkadaşlarım. Bir Aralık itibariyle emekli oluyorum. DHMİ gibi güzide bir kurumda çalışmış olmanın onuru, mutluluğu ve gururu ile. Her zaman Acaba 'ben bu kuruma layıkmıyım' sorusunu sordum kendime. Böyle önemli bir kurum DHMİ benim için. Herkesin aynı soruyu sorması lazım kendisine!  Acısıyla tatlısıyla, eğrisiyle doğrusuyla 30 yıldan fazla bir süre bu güzide kurumda görev yaptım. Kimseye haksızlık yapmamaya özen gösterdim. Herkese saygılı olmak düsturumdu. Sevgiyle hoşgörüyle yaklaştım mesai arkadaşlarıma. Haksızlıklara gelemediğim anlarımda oldu. Devletimizin emanetini korumak ana düsturumdu.

Bu süre içerisinde çok değerli Genel Müdürlerimizle Genel Müdür Yardımcılarımızla, Daire Başkanlarımız, Başmüdürlerimiz , Müdürlerimiz ve mesai arkadaşlarımızla birarada olduk. Aile bağı ile.. Kurum içerisinden yetişerek gelen, kendilerini uzun süre kurum tecrübesiyle yoğuran yöneticilerimizle daha verimli ve daha başarılı çalışmalar yaptık , daha başarılı oldular. Bünyemiz dışarıdan gelen üst düzey yöneticilerimizi nekadarda değerli olurlarda olsunlar kabul edemedi!. Bu itibarla şu andaki yönetimin çok başarılı olacağını düşünüyorum ve birlikte çalışma imkanım olamayacağı içinde çok üzgünüm.

Başta Sayın Genel Müdürümüz olmak üzere üzerimde emekleri olan tüm Genel Müdürlerimize, eski ve yeni tüm üst düzey yöneticilerimize ve tüm mesai arkadaşlarıma mutlu, huzurlu günler ve başarılar diliyorum. Haklarınızı helal ediniz. Saygılarımla.

Bodrum Başmüdürü görevi bırakıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

fatih PAMUKOGLU ~ 2 yıl önce
hayirli olsun emeklilik yasaminda mutluluk ve saglik dolu günler temennisiyle esen kal

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Murat solmaz dhmi kor.gov .gor Milas-Bodrum ~ 2 yıl önce
Babacan búyúk adam yolun açík olsun hakkím helal olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tansen Koçboğan ~ 2 yıl önce
Vedat bey sizinle Bodrum Havalimnında tanışma fırsatım oldu . Beraber çalıştığımız dönemde olumlu yaklaşım ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim .Hayırlı olsun iyi bir emeklilik geçirmenizi dilerim .Şansınız,Bahtınız,Yolunuz açık olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erol Akyol ~ 2 yıl önce
Senin için hayırlısı olsun yakışıklı abim. Saygı ve sevgilerimle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000