20 Şubat 2012, Pazartesi 12:07:10

BİRDAL'A BAŞARI OSKARI

Turizm ve Tanıtma Platformu’nun, Uluslararası 3. Başarı Oskar Ödülleri sahiplerini buldu. DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Orhan Birdal, havacılık alanındaki çalışmalarından dolayı başarı oskarı ödülü aldı.
  • başlatmadığını nerden biliyorsun araştırdın mı ??? belki müfettiş gönderdi soruşturuyor? belki olayın aslını öğrendi haber asılsız çıktı, daha fazla basında yer almasın diye konuşmuıyor ? bunlar olamaz mı ?
  • GAZETE HABERİNE GÖRE İŞ YAPSIN DEMİYOR KİMSE AMA İNSAN YÖNETİCİ OLARAK BÖYLE BİR OLAY OLDUĞUNDA BAŞVURU VS OLSUN OLMASIN HEMEN HAREKETE GEÇİP SORUŞTURMA BAŞLATMAZ MI?? İLLA RESMİ BAŞVURUYU BEKLEMESİ Mİ GEREK??
  • kimse bu işler hiç olmaz türkiyede demiyor zaten, ama orhan birdalın orada bulunmasını bakanın hemşehrisi olmasına bağlamak insafsızlık vicdansızlık dahası bilgisizlik bunu karıştırmayalım lütfen.
  • napacak adam gazete haberine göre çıkarıp para mı verecek saudi havayollarına ??? allaha çok şükür siz yoksunuz o koltuklarda...
Ankara JW Marriot Otel`de gerçekleştirilen ve siyaset, bürokrasi, sanat ve iş dünyasından birçok davetlinin katıldığı ödül töreninin açılış konuşmasını yapan TUTAP Genel Başkanı Fikret Yıldız, ülkemizin tanıtım misyonunu üstlenen TUTAP’ın üstlenmiş olduğu sorumluluk bilincinde aynı duyarlılıkla hareket eden kişi ve kurumları onurlandırmak adına her yıl uluslar arası boyutta ödül töreni organize ettiğini ifade etti.

Gazeteci Erkan Tan’ın sunuculuğunu yaptığı gecede, daha sonra çeşitli dallarda ödüle layık görülen kişi ve kuruluşlara ödülleri takdim edildi. Havacılık alanındaki başarılı çalışmalarından dolayı ödüle layık görülen Genel Müdür Orhan Birdal’a ödülünü Ak Parti Milletvekili ve Parti Genel Sekreteri Haluk İpek verdi.

Ödülün ardından kısa bir konuşma yapan Genel Müdür Orhan Birdal, son 10 yıllık süreçte 33 milyon olan yolcu sayısının % 250’lik artışla 2011 yılı sonunda 120 milyona yaklaştığını belirtti ve kendilerini ödüle layık gördüğünden dolayı TUTAP’a teşekkürlerini sundu.

Gece, halk oyunları gösterisi ve müzikle son buldu.
BİRDAL'A BAŞARI OSKARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Misafir ~ 6 yıl önce
başlatmadığını nerden biliyorsun araştırdın mı ??? belki müfettiş gönderdi soruşturuyor? belki olayın aslını öğrendi haber asılsız çıktı, daha fazla basında yer almasın diye konuşmuıyor ? bunlar olamaz mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
GAZETE HABERİNE GÖRE İŞ YAPSIN DEMİYOR KİMSE AMA İNSAN YÖNETİCİ OLARAK BÖYLE BİR OLAY OLDUĞUNDA BAŞVURU VS OLSUN OLMASIN HEMEN HAREKETE GEÇİP SORUŞTURMA BAŞLATMAZ MI?? İLLA RESMİ BAŞVURUYU BEKLEMESİ Mİ GEREK??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kimse bu işler hiç olmaz türkiyede demiyor zaten, ama orhan birdalın orada bulunmasını bakanın hemşehrisi olmasına bağlamak insafsızlık vicdansızlık dahası bilgisizlik bunu karıştırmayalım lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
napacak adam gazete haberine göre çıkarıp para mı verecek saudi havayollarına ??? allaha çok şükür siz yoksunuz o koltuklarda...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000