20 Ocak 2010, Çarşamba 11:27:12

Birdal gazetecilerle yemekte buluşacak

DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, artık geleneksel hale gelen yemekte havacılık muhabirleriyle bir araya gelecek.
  • bir kontrolör olarak atc rumuzlu yorumcunun yazdıklarına çok şaşırdım.çünkü kontrolörlerin bunca sorunu varken böyle anlamsız savunmalar ve yorumlar çok yersiz.en çok kazandıran kurumun genel müdürü önce personelini düşünür sayın atc lüks arabalar lokantalar otelleri değil.bak bakalım bugün dhmi de kim mutlu kim işine severek gidiyor.kontrolörlerin durumu aldıkları maaş çalıştıkları ortam ve imkanlar ortada.dhmi nin memur zihniyetiyle geri kalmışlığı ortada.böyle boş tartışmalara girileceğine bence kontrolörlerin sorunlarına değinin sayın atc.tabi eğer gerçekten atc iseniz.
  • Ulkemizi tabii ki kucuk gormuyoruz ama yazilanlar yalan mi?Ulkemiz zengin mi yoksa yoneticileri ve isadamlari zengin, geri kalan vatandasi mi fakir ?? Her ulkede yoksul var dogru, gidin Isvicre deki, Isvec deki,Norvec deki yoksullari bir gorun ondan sonra konusun.Vergilerle saltanat surmek prestij midir??Devleti temsil prestij ise devletin vatandasinin refahini yukseltmesi de devletin prestijidir, peki nerede o prestij? Sayelerinde dunyadaki en pahali arabayi,dogalgazi,benzini,interneti vs vs kullaniyoruz..Bir ulkenin prestiji, o ulkenin yoneticilerinin kullandiklari ucaklar,makam arabalari,luks oteller,luks restorantlar,giydikleri kiyafetler vs ile degil, ilime,bilime,sanata,spora ve vatandasina verdigi maddi,manevi degerle saglanir..
  • Bence düşünceleriniz çok afaki.Türkiyeyi bu kadar ezik ve küçük görmeye ne hakkınız var.Her ülkede yoksullar var Avrupada'da Amerikada'da.Ama devleti temsil bir prestijdir. Bu ülkede beş paralık adamlar son model mercedesler'le bmw'ler le geziyorsa devlete en çok kazandıran bir kurumun genel müdürüde o arabalara binecek.İşiniz gücünüz fakir fukara edebiyatı,duygu sömürüsü...
  • sayın genel müdüre ;cengiz topel havaalanın sivil uçuşlara açılması konusunu sorabilirmisiniz.teşekkür ederim..

DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, havacılık medyasıyla bir araya geliyor. Artık geleneksel hale gelen yemekte 2009 yılının genel değerlendirmesini yapacak olan Birdal, 2010 yılı hedeflerini de açıklayacak.

DHMİ’ye ait Florya’daki Sosyal Tesislerde düzenlenecek yemeğe, havacılık alanında yayın yapan medya kuruluşlarının temsilcileri katılacak.

Birdal’ın yanı sıra yemeğe DHMİ Genel Müdür yardımcıları da katılacak.

Birdal gazetecilerle yemekte buluşacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 8 yıl önce
bir kontrolör olarak atc rumuzlu yorumcunun yazdıklarına çok şaşırdım.çünkü kontrolörlerin bunca sorunu varken böyle anlamsız savunmalar ve yorumlar çok yersiz.en çok kazandıran kurumun genel müdürü önce personelini düşünür sayın atc lüks arabalar lokantalar otelleri değil.bak bakalım bugün dhmi de kim mutlu kim işine severek gidiyor.kontrolörlerin durumu aldıkları maaş çalıştıkları ortam ve imkanlar ortada.dhmi nin memur zihniyetiyle geri kalmışlığı ortada.böyle boş tartışmalara girileceğine bence kontrolörlerin sorunlarına değinin sayın atc.tabi eğer gerçekten atc iseniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ulkemizi tabii ki kucuk gormuyoruz ama yazilanlar yalan mi?Ulkemiz zengin mi yoksa yoneticileri ve isadamlari zengin, geri kalan vatandasi mi fakir ?? Her ulkede yoksul var dogru, gidin Isvicre deki, Isvec deki,Norvec deki yoksullari bir gorun ondan sonra konusun.Vergilerle saltanat surmek prestij midir??Devleti temsil prestij ise devletin vatandasinin refahini yukseltmesi de devletin prestijidir, peki nerede o prestij? Sayelerinde dunyadaki en pahali arabayi,dogalgazi,benzini,interneti vs vs kullaniyoruz..Bir ulkenin prestiji, o ulkenin yoneticilerinin kullandiklari ucaklar,makam arabalari,luks oteller,luks restorantlar,giydikleri kiyafetler vs ile degil, ilime,bilime,sanata,spora ve vatandasina verdigi maddi,manevi degerle saglanir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bence düşünceleriniz çok afaki.Türkiyeyi bu kadar ezik ve küçük görmeye ne hakkınız var.Her ülkede yoksullar var Avrupada'da Amerikada'da.Ama devleti temsil bir prestijdir. Bu ülkede beş paralık adamlar son model mercedesler'le bmw'ler le geziyorsa devlete en çok kazandıran bir kurumun genel müdürüde o arabalara binecek.İşiniz gücünüz fakir fukara edebiyatı,duygu sömürüsü...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sayın genel müdüre ;cengiz topel havaalanın sivil uçuşlara açılması konusunu sorabilirmisiniz.teşekkür ederim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000