11 Ekim 2017, Çarşamba 19:34:36

Binlerce DHMİ personeline müjde; Tazminat farkları yatırıldı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, binlerce DHMİ çalışanının beklediği müjdeyi verdi. Havacılık tazminatı farklarının yatırıldığı açıklandı.
  • 6000 euromuzu verin bu iş huzur içinde çözülsün. Ayrıca tazminatları euro olarak yatırsınlar, maaşımız her gün eriyor :(
  • daire başkan yrd. görevden alınmış yatan farklardan yüzde 27 yerine yüzde 30 vergi kesilmiş diye bişeyler dolanıyor etrafta.
  • Herkese unvanina göre yeni tazminatlar Arff : Mangal tazminati Kule : Iki roger bi gacir tazminati Elektronik: Takim elbise ve telsiz tazminati Guvenlik : xray radyasyon tazminati Şoför: Manuel vites tazminati Memur : Gömlek kolu yipranma tazminati Aim : Mouse tazminati Elektrik: Ceyran tazminati Makine : Sanayi tazminati Hayirli olsun.. Birbirmizi yemeyelim yatirilan paralari yiyelim...
  • Asil sorun tazminat degil. Hava trafik kontrolorlerine ve yaptiklari ise gereken degerin bilerek ve isteyerek gosterilmemesi. Meslektaslarimin aldigi egitimin, riskin ve is yukunun kucumsenmesi. Siyasilere kurum tanitilirken, tazminat artisi istenirken Smart'ta, kulelerde seyrusefer reklam yuzu olarak kullaniliyor. Tazminat hakedildikten sonra seyrusefer linc edilmeye kalkiyor. Ezelden kuleci dusmani guvenlikci arkadaslara da samimi olarak sunu soylemek istiyorum. Gidin kalkinma bakanligina, maliyeye ve soyleyin oradaki uzmanlara "Biz x ray cihazinin basinda duruyoruz, kisi gecerken otunce tekrar gec diyoruz, yaptigimiz is genel olarak bu, bizimle ayni isi yapan ozel guvenlikciler 2000 tl alirken bize 5000 yetmiyor 6000 istiyoruz." Sizi mese odunuyla kovalamazlarsa en yuksek tazminati buyurun siz alin. Ben atc olarak para istemiyorum.Yaptigim ise saygi duyulmasini istiyorum. Herkes aldigi tazminatin hayrini gorsun.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Funda Ocak, binlerce DHMİ çalışanının beklediği müjdeyi verdi. 

DHMİ personeline ödenen havacılık tazmatının artırılması kararı geçtiğimiz gün YPK tarafından onaylanmıştı. Farkların yatırılmasını bekleyen binlerce DHMİ personeline tazminat farkları bugün ödendi.

DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak, yaptığı açıklama ile; "Kıymetli mesai arkadaşlarım; kuruluşumuza büyük katkı ve emeklerinizle fazlasıyla hak ettğiniz havacılık tazminatı farkları hesabınıza yatırılmıştır. Hayırlı olsun" dedi.

Binlerce DHMİ personeline müjde; Tazminat farkları yatırıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (149)

magdur atc ~ 3 ay önce
6000 euromuzu verin bu iş huzur içinde çözülsün. Ayrıca tazminatları euro olarak yatırsınlar, maaşımız her gün eriyor :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bruce ~ 4 ay önce
daire başkan yrd. görevden alınmış yatan farklardan yüzde 27 yerine yüzde 30 vergi kesilmiş diye bişeyler dolanıyor etrafta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airport ~ 4 ay önce
Herkese unvanina göre yeni tazminatlar Arff : Mangal tazminati Kule : Iki roger bi gacir tazminati Elektronik: Takim elbise ve telsiz tazminati Guvenlik : xray radyasyon tazminati Şoför: Manuel vites tazminati Memur : Gömlek kolu yipranma tazminati Aim : Mouse tazminati Elektrik: Ceyran tazminati Makine : Sanayi tazminati Hayirli olsun.. Birbirmizi yemeyelim yatirilan paralari yiyelim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atc ~ 4 ay önce
Asil sorun tazminat degil. Hava trafik kontrolorlerine ve yaptiklari ise gereken degerin bilerek ve isteyerek gosterilmemesi. Meslektaslarimin aldigi egitimin, riskin ve is yukunun kucumsenmesi. Siyasilere kurum tanitilirken, tazminat artisi istenirken Smart'ta, kulelerde seyrusefer reklam yuzu olarak kullaniliyor. Tazminat hakedildikten sonra seyrusefer linc edilmeye kalkiyor. Ezelden kuleci dusmani guvenlikci arkadaslara da samimi olarak sunu soylemek istiyorum. Gidin kalkinma bakanligina, maliyeye ve soyleyin oradaki uzmanlara "Biz x ray cihazinin basinda duruyoruz, kisi gecerken otunce tekrar gec diyoruz, yaptigimiz is genel olarak bu, bizimle ayni isi yapan ozel guvenlikciler 2000 tl alirken bize 5000 yetmiyor 6000 istiyoruz." Sizi mese odunuyla kovalamazlarsa en yuksek tazminati buyurun siz alin. Ben atc olarak para istemiyorum.Yaptigim ise saygi duyulmasini istiyorum. Herkes aldigi tazminatin hayrini gorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mustafa ~ 2 ay önce
Pardon senin yaptığın işi astsubaylarda yapıyor hemde 4000 tl

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000