17 Haziran 2011, Cuma 18:02:20

BAŞBAKANLIĞA DEVREDİLEN UÇAKLAR 'VIP' UÇACAK

DHMİ filosunda bulunan iki adet Cessna tipi uçak Başbakanlığa devredildi...
  • seçimde %50 oy alınırken ilave 2 VIP uçağıyla ne kadar oy alınır . uçakların üzerine TC yazılınca oy artışının fazla olmasının sebebi nedir. bu uçaklar düşüp içindekiler ölürse onlara şehit mi denir kelle mi ?
  • Devire iyi uymuşsun. Devir senin devrin zannediyorsun. Bu uçakları büyük uçak kullanmamak adına aldıklarını düşünsek, bize kargalar bile gülmez, meczup sayar. Bunun yerine hava taksiden uçak kiralanmak suretiyle hizmet alımına gidilse, şu andaki maliyetin çok altında hizmet alınabilir. Bu uçaklara ilave olarak alınacak A 330'da THY'dan kiralanabilir. Üzerinde Manchester veya Barca yazmaz da, Kasımpaşa yazar ne olacak ki? Yakışır yiğidime, sen de o uçakta kendine yer bulabilirsin.
  • padişahım çokkk yaşaa...vatandaş asgari ücrete talim...siz alın heliopterleri alın uçakları bakalım...unutmayın ama osmanlıda böyle çöküp gitmişti :))
  • allahtan türk halkı sizin gibi düşünmüyor. ergenekon kafalı adamlar sizin yüzünüzden 50 yıldır bir adım ilerleyemedik. seçimlerde tuş olunca hırsınızı yorumlarla kusmayın. sizin kafanızın bulunduğu yerde olsak at arabasınıda çok görürsünüz
Kısa bir süre önce uçuş güvenliğini sağlayan sistemlerin kontrolünü yapmak iki adet Cessna Citation XLS tipi uçak alan DHMİ, daha önce aynı iş için kullandığı uçakları Başbakanlığa devretti.

Alınan yeni uçaklar nedeniyle filoda bulunan Cessna Citation-V tipi iki uçak Başbakanlığa devredildi. Uçakların VIP uçuşlarda kullanılacağı öğrenikldi.
 
Uçakların bakım, onarım ve yenileme işlemleri sona ererken, iki uçağın üzerine de Türkiye Cumhuriyeti yazıldı.
BAŞBAKANLIĞA DEVREDİLEN UÇAKLAR 'VIP' UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
seçimde %50 oy alınırken ilave 2 VIP uçağıyla ne kadar oy alınır . uçakların üzerine TC yazılınca oy artışının fazla olmasının sebebi nedir. bu uçaklar düşüp içindekiler ölürse onlara şehit mi denir kelle mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Devire iyi uymuşsun. Devir senin devrin zannediyorsun. Bu uçakları büyük uçak kullanmamak adına aldıklarını düşünsek, bize kargalar bile gülmez, meczup sayar. Bunun yerine hava taksiden uçak kiralanmak suretiyle hizmet alımına gidilse, şu andaki maliyetin çok altında hizmet alınabilir. Bu uçaklara ilave olarak alınacak A 330'da THY'dan kiralanabilir. Üzerinde Manchester veya Barca yazmaz da, Kasımpaşa yazar ne olacak ki? Yakışır yiğidime, sen de o uçakta kendine yer bulabilirsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
padişahım çokkk yaşaa...vatandaş asgari ücrete talim...siz alın heliopterleri alın uçakları bakalım...unutmayın ama osmanlıda böyle çöküp gitmişti :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
allahtan türk halkı sizin gibi düşünmüyor. ergenekon kafalı adamlar sizin yüzünüzden 50 yıldır bir adım ilerleyemedik. seçimlerde tuş olunca hırsınızı yorumlarla kusmayın. sizin kafanızın bulunduğu yerde olsak at arabasınıda çok görürsünüz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000