06 Temmuz 2012, Cuma 17:08:31

BAŞBAKAN'DAN DHMİ ÇALIŞANLARINA MÜJDE

Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) 7 binin üzerinde çalışanını yakından ilgilendiren havacılık tazminatı Yüksek Planlama Kurulu tarafından resmen onaylandı.
  • Parası iyiymiş bizde gelelim. Araya sıkışırız. Bu maaş cazip geldi ama ne iş yapacaz bilmiyorum. Onca insan bir şeyler yapıyor bizede bişeyler verirler heralde. (Gırgır olsun)
  • mühendisler hem yatıyor hem de teknisyenler nasıl bizden fazla maaş alıyor diye yaygara basıyorlar. Cevabım açık ve net: Kurum kimin zor şartlarda çalıştığını gayet iyi biliyor siz rahat olun bakın işinize. İşiniz zaten karşınızdaki insanları küçümsemek kendiniz devlet bakanısınız ya !
  • sizler ne ettiniz özelleşiyormu bu kurum kpss den yazmıym iyi deyılse walla supheye dustum dhmi maaşı ne ki yardım pls.. inşaat teknikeriyim yazsam mı ki? dhmi
  • Bi sen eksiktin Polis arkadaş Bu Havacılık Tazminatından pay istemeyen sana da versin tam olsun. Adamın Kurumu farklı yaptığı iş farklı Havacılık tazminatına göz dikmiş yuhh.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) çalışanlarının dört gözle beklediği havacılık tazminatı konusu bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın son imzayı atmasıyla birlikte noktalandı.

Aylardır Ankara'dan gelecek haberi bekleyen DHMİ çalışanlarına yönelik bir iç yazışma yayınlayan Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal, yayınladığı mesajda: "Hayırlı olsun. Havacılık tazminatı Yüksek Planlama Kurulu tarafından onaylandı" dedi.

Haftanın son gününde gelen bu haber DHMİ çalışanlarını mutlu edecek. Bilindiği üzere AirportHaber konunun yakın takipçisi olmuş ve gelişmeleri süreç içerisinde okuycuları ile paylaşmıştı.

Havacılık tazminatını bekleyen DHMİ çalışanlarına dağıtılacak olan tazminatı 3 değişik gruba ayrılarak verilecek.

Gruplara verilecek tazminat oranlarının ayrıntıları AirportHaberde olacak....

©AirportHaber

BAŞBAKAN'DAN DHMİ ÇALIŞANLARINA MÜJDE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (265)

bizde gelelim ~ 6 yıl önce
Parası iyiymiş bizde gelelim. Araya sıkışırız. Bu maaş cazip geldi ama ne iş yapacaz bilmiyorum. Onca insan bir şeyler yapıyor bizede bişeyler verirler heralde. (Gırgır olsun)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknisyen ~ 6 yıl önce
mühendisler hem yatıyor hem de teknisyenler nasıl bizden fazla maaş alıyor diye yaygara basıyorlar. Cevabım açık ve net: Kurum kimin zor şartlarda çalıştığını gayet iyi biliyor siz rahat olun bakın işinize. İşiniz zaten karşınızdaki insanları küçümsemek kendiniz devlet bakanısınız ya !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
way wy way ~ 6 yıl önce
sizler ne ettiniz özelleşiyormu bu kurum kpss den yazmıym iyi deyılse walla supheye dustum dhmi maaşı ne ki yardım pls.. inşaat teknikeriyim yazsam mı ki? dhmi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pastacı.... ~ 6 yıl önce
Bi sen eksiktin Polis arkadaş Bu Havacılık Tazminatından pay istemeyen sana da versin tam olsun. Adamın Kurumu farklı yaptığı iş farklı Havacılık tazminatına göz dikmiş yuhh.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000