25 Ocak 2017, Çarşamba 15:42:00

Atatürk Havalimanı'nda seferler yüzde 20 azaltıldı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi İstanbul Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü, İstanbul’da beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle 26 Ocak Perşembe günü yüzde 20 sefer azaltma kararı aldı.
  • Yiğidi öldür HAKKINI yeme. AHL ve diğer havalimanlarında ekipler 24 saat iş başında gecesini gündüzüne katarak çalışıyorlar. Başmüdüründen tut da en alt personeline kadar. Hakkını yemeyin milletin.
  • Kar yağdığında elbette uçuş iptali olacak. Başka ülkelere kar yağsa bırak uçağı kuş uçmaz.
  • geçen seferki gibi kar yağarsa eminim , aynı manzara olur :-)
  • geceden bu yana daha AHL ye hiç kar yağmadan tüm havayolu şirketleri ciddi sefer iptaline gittiler. sabah hafif kar yağışı var. bu iptallerin kar mücadele ile ne ilgisi var da ıptale gitti hava yolu şirketleri, bunun vebalini dhmi ye yüklemek haksızlık değil mi?

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü’nden yapılan açıklamada yarın yapılacak seferlerin yüzde 20 azaltılacağı belirtildi.

Beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle alınan azaltma kararı 26 Ocak (yarın) saat 00.01 ve 23.59 saatlerini kapsayacak. 

Uçuşu olan yolcuların havayolu kuruluşları ile irtibata geçmelerinin yaşanması muhtemel mağduriyetlerin en aza inmesi açısından önemli olduğu belirtildi.

Atatürk Havalimanı'nda seferler yüzde 20 azaltıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Karalama Kampanyası ~ 1 yıl önce
Yiğidi öldür HAKKINI yeme. AHL ve diğer havalimanlarında ekipler 24 saat iş başında gecesini gündüzüne katarak çalışıyorlar. Başmüdüründen tut da en alt personeline kadar. Hakkını yemeyin milletin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kuş Uçmaz Kuş ~ 1 yıl önce
Kar yağdığında elbette uçuş iptali olacak. Başka ülkelere kar yağsa bırak uçağı kuş uçmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vvv ~ 1 yıl önce
geçen seferki gibi kar yağarsa eminim , aynı manzara olur :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali Kemal ~ 1 yıl önce
geceden bu yana daha AHL ye hiç kar yağmadan tüm havayolu şirketleri ciddi sefer iptaline gittiler. sabah hafif kar yağışı var. bu iptallerin kar mücadele ile ne ilgisi var da ıptale gitti hava yolu şirketleri, bunun vebalini dhmi ye yüklemek haksızlık değil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000