09 Mart 2010, Salı 16:02:11

ARFF GÜNÜ BÖYLE KUTLANDI

Onlar Türk Havacılığının görünmez kahramanları… Belki bir pilot ya da kontrolör kadar popüler değiller ama onların yaptıkları iş en az diğerleri kadar önemli… Onlar Hava Kurtarma Ve Yangın Görevlileri…
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • bende tebrik ediyorum arff ne demek bu yaşımızda öğretildiğimiz için.bi lalelik yapmayalım da.yazık atatürkte geçen yıllarıma diyorum.
  • fazla söze gerek yok güzel bir gece düzenlenmiş ARFF birimi dernek org.birlik ve beraberliğini sağlamış,kendisini tanıtmaya önemini anlatmaya başlamış.Emeği geçen herkesi tebrik etmek gerek.
  • İŞİ LOGO GÖRMÜYOR BEYLER ISI REKLAM GORUYOR KURUMDA KENDINIZE GELIN YAPILAN HIC BIR SEYE YARAMASA DAHI BIR EMEK VAR BU EMEGE SAYGI GOSTERMEK LAZIM EGER BEGENMIYORSAN SENIN DUSUNCENDIR CENENI KAPATIR GIDERSIN SANA LOGO YA YORUM YAP DIYEN BILE OLMADI

Atatürk Havalimanında görev yapan Hava Kurtarma Ve Yangın Görevlileri ve Esenboğa Hava Kurtarma ve Yangın Görevlileri, ilk kez düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Sadece AirportHaber ve Airport TV’nin olduğu ARFF memurları günü, Florya’daki Devlet Hava Meydanları İşletmesi Sosyal Tesislerinde düzenlendi.

ARFF Derneği Başkanı Turan Ayanlar, organizasyon hakkında bilgiler verirken ve ARFF memurlarının karşılaştığı sorunlara da değindi.

 ARFF GÜNÜ

ARFF GÜNÜ

GALERİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE VEYA BURAYA TIKLAYIN

 

 

ARFF GÜNÜ BÖYLE KUTLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bende tebrik ediyorum arff ne demek bu yaşımızda öğretildiğimiz için.bi lalelik yapmayalım da.yazık atatürkte geçen yıllarıma diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
fazla söze gerek yok güzel bir gece düzenlenmiş ARFF birimi dernek org.birlik ve beraberliğini sağlamış,kendisini tanıtmaya önemini anlatmaya başlamış.Emeği geçen herkesi tebrik etmek gerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İŞİ LOGO GÖRMÜYOR BEYLER ISI REKLAM GORUYOR KURUMDA KENDINIZE GELIN YAPILAN HIC BIR SEYE YARAMASA DAHI BIR EMEK VAR BU EMEGE SAYGI GOSTERMEK LAZIM EGER BEGENMIYORSAN SENIN DUSUNCENDIR CENENI KAPATIR GIDERSIN SANA LOGO YA YORUM YAP DIYEN BILE OLMADI

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000