15 Temmuz 2017, Cumartesi 09:55:29

Alaattin Çınar'ın devletle tüm ilişiği kesildi

Geçtiğimiz yıl kamudaki fetö operasyonu kapsamında havalimanı müdürlüğü görevinden alınan Alaattin Çınar'ın memurluktan da atıldığı öğrenildi.
  • Kim vatan haini ise Allah belasını versin. Hem bu dünyada hem öbür dünyada. Çoluğu ile çocuğu ile acıların en büyüğünü çeksin. Ama kimde vatan haini olmadığı halde vatanını bayrağını seven birine vatan haini iftirası atarak ekmeği ile oynuyorsa o kişiyede Allah Çoluğuyla çocuğıyla hem bu dünyada hem ahirette en büyük acıyı yaşatsın.. içtenlikle ve seve seve milyon kere AMİN AMİN AMİN
  • Dali 17/25 aralık fetönün elindeki bütün kirli çamaşırları ortaya dökmesidir. Her iki tarafinda kirli yüzünün ortaya çıktığı tarihtir. Biz cok iyi anladık......
  • Arkadaşlar bildiklerinizi ihbar edin bu kalleşlerin kafası kopana kadar fetöyle pkkyla mücadeleye devam
  • devlet memuru parti cemaat hacı hoca şıh memuru olamaz.memur cumhuriyet memurudur.bugün fetöcü diye yarın mhpli öbürgün akpli diye atarlar. bu işin oku çıkmış memlekette herkes birşeyci. kendi aklın yokmu Allah akıl vermemişmi arkadaş niye ocu bucu olmak zorundasın? sen fetöcü petöcü vs olacağına fetö petö gelsin senci olsun. RANT İLTİMAS GEMİSİNİ YÜRÜTME DERDİ.

Geçtiğimiz yıl kamudaki fetö operasyonu kapsamında havalimanı müdürlüğü görevinden alınan Alaattin Çınar'ın memurluktan da atıldığı öğrenildi.

Orhan Birdal döneminin başarı basamaklarını en hızlı çıkan isimlerinden biri olan Alaattin Çınar'ın devletle ilişiği kesildi. Geçtiğimiz yıl darbe girişimi sonrasında kamuda başlatılan fetö operasyonu kapsamında görevinden alınan isimlerden olan Çınar'ın devletle tüm ilişiğinin kesildiği öğrenildi.

DHMİ'de basın danışmanlığı yaptıktan sonra havalimanı müdürlüğü görevine atanan Çınar, sırasıyla Kastamonu, Tokat ve Erzincan havalimanlarında müdür olarak görev yapmıştı.

Öte yandan Çınar'ın yanı sıra DHMİ'de Sevim Tüzel, Hatice Aygül ve Saime Küçüka'nın da devletle ilişiğinin kesildiği öğrenildi.

©AirportHaberGeçtiğimiz yıl Alaattin Çınar'ın görevden alındığı haber için TIKLAYINIZ...

Alaattin Çınar'ın devletle tüm ilişiği kesildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Kim...Kim... ~ 5 gün önce
Kim vatan haini ise Allah belasını versin. Hem bu dünyada hem öbür dünyada. Çoluğu ile çocuğu ile acıların en büyüğünü çeksin. Ama kimde vatan haini olmadığı halde vatanını bayrağını seven birine vatan haini iftirası atarak ekmeği ile oynuyorsa o kişiyede Allah Çoluğuyla çocuğıyla hem bu dünyada hem ahirette en büyük acıyı yaşatsın.. içtenlikle ve seve seve milyon kere AMİN AMİN AMİN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
REİSİN OĞLU ~ 3 gün önce
SENİNDE BİR KUYRUK ACIN VAR GALİBA
Amin ~ 2 gün önce
Valla yüreği yeten ve vatan haini olmayan amin der. Sonuna kadar Aminnnn
Dali'ye ~ 6 gün önce
Dali 17/25 aralık fetönün elindeki bütün kirli çamaşırları ortaya dökmesidir. Her iki tarafinda kirli yüzünün ortaya çıktığı tarihtir. Biz cok iyi anladık......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dali ~ 6 gün önce
Arkadaşlar bildiklerinizi ihbar edin bu kalleşlerin kafası kopana kadar fetöyle pkkyla mücadeleye devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
herkes bişeyci ~ 7 gün önce
devlet memuru parti cemaat hacı hoca şıh memuru olamaz.memur cumhuriyet memurudur.bugün fetöcü diye yarın mhpli öbürgün akpli diye atarlar. bu işin oku çıkmış memlekette herkes birşeyci. kendi aklın yokmu Allah akıl vermemişmi arkadaş niye ocu bucu olmak zorundasın? sen fetöcü petöcü vs olacağına fetö petö gelsin senci olsun. RANT İLTİMAS GEMİSİNİ YÜRÜTME DERDİ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnsan olmanın gereği...! ~ 6 gün önce
İnsanı diğer canlılardan ayıran en önemli özellik düşünen bir varlık olmasıdır. Her insanın düşünce dünyası fikirleri inançları farklıdır. Her siyasi görüşü ve inancı taşıyabilir. (Alevi,Sünni, ateist,deist, sosyalist,liberal.. v.s. ) yeter ki bunları memuriyete karıştırmayın. Seninde yazdığın gibi hiçbir memur inancını duygusunu siyasi görüşünü işine yansıtmamalıdır .
Dali ~ 6 gün önce
Fetöcü dediğin terörist. Normal kişiler ile kıyaslama yapma 250 kişiyi şehit eden ve 3000 kişiyi gazi bırakan bu kalleş fetö terör örgütü. Memuriyette chp akp mhp vb partili çalışıcak tabi ama terörist ve yanlısı çalışamazz
Evet ~ 5 gün önce
Senin gibi Manukyan müşterisinin kafası bu kadar çalışır.. Cahil cühela

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000